Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Bez limitu. Wiersze gotowe.


Mr._Żubr

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie chciałem wrzucić tam leciutką rymowankę, ale zobaczyłem, że straszny w tym dziale syf. Ludzie wrzucają po ogromnej części swojej twórczości naraz, przez co zero komentarzy. Hmm... Kiedyś tak nie było. Ja wiem, że to dział bez limitu, ale bez przesadyzmu. Wiersz dziennie, to i tak dużo, czyżby niektórzy jechali na jakichś wspomagaczach?:]

Ps. A rymowanka - trudno - wędruje do warsztatu:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, mości Żubrze, to się po internetowemu nazywa spam. ;p Są tacy pisarze (zawodowi), którzy piszą tysiące stron powieści rocznie, bo im się za to płaci, a pieniądz - wiadomo - rzecz ważka. W sposób oczywisty wpływa to na jakość, ale cóż zrobić? Tutaj co prawda się pisarzom nie płaci, ale pomyśl, jaka to frajda spojrzeć na te swoje 20 wypocideł z rzędu i pomyśleć: "O, k..., ależ ze mnie płodny poeta" (przepraszam feministki: "płodna poetka" ;p). Ludzie tacy już są...

Pozdrawiam,
Drax

P.S. Co do wspomagaczy - wierz mi, że nie są potrzebne. Też mógłbym zacząć pisać, co mi do łba przyjdzie bez zastanowienia przez 2 godziny, okrasić paroma metaforami bez znaczenia, pociąć na 20 równych części i nazwać to wierszami. I nie potrzebowałbym do tego wspomagaczy ;p Czytałeś, mości Żubrze tamte dzieła? ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


W sumie masz rację - niemalże* wszystkie utworki 'masowców' wyglądają, jakby w taki właśnie sposób powstały.

____
*- niemalże, bo nie czytałem wszystkich oczywiście, tylko rzuciłem okiem tu i ówdzie. Ale szacuję że 100% utworów masowców (a z 99% całego działu) taki właśnie poziom trzyma. A kiedyś było tam nawet spoko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...