Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Tokomaruk IV


Liryczny_Łobuz

Rekomendowane odpowiedzi

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Lim Eryk nr 2005 (lub 2006 - już nie pamiętam) czeka na forum :))- oczywiście z ową koszulka w tle.
I jeszcze zajrzyj na limeryk 295(Henia)- tam też umieściłam maleńki, jak żądełko, limeryczek.
zatem doceniem, że wogle poświęciłeś mi uwagę. Znowu goscie?/? Ale się udzielasz towarzysko! Ale też mialam. Cieplusio w ogródku,więc tam siedzielismy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjazd! Pojedź gdzieś,naładuj baterie. Ja popelnilam ten bląd- zostałam w Olsztynowie i zła jestem. Remont i tak sie wlecze i jakos nie może się zrealizowac, a ja wróce do pracy zmęczona. Zeby odpocząć, tzreba wyjechać., Nie wiem jakiego typu pracę Ty wykonujesz,ale moja jest ostro stresująca, a dodatkowo wyścig szczurów. Trzeba gdzieś odreagować.
PS
Jak się szuka hydraulika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci przystojni - to są już we francji, a tam juz ich te Francuzice zdeprawują, że heeej!

Tak wiec lepiej weź gazetę - i popatrz ...a jeszcze lepiej spytaj kogoś kto ostatnio robił łazienkę - bo łatwo sie naciąć!

No ładnie! - To Forum Poetyckie czy ... Aquapark?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy pojawiły sie komplikacje z instalacją zmywarki. Jeden mądrala stwierdził, że trzeba kuć od piwnicy, facet od kuchni powiedział, ze hydraulika go nie interesuje, a ja nawet nie wiem, co poza jakimś syfonem pod zlew mam kupić.
A przystojny zbędny,ma być dobry i baaaaardzo tani. Kiedys szukałam hydraulika do kaloryfera i znalazłam ...księdza! Doktora filozofii na dodatek. Ale twierdził, że zna się na kaloryferach ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...


×
×
  • Dodaj nową pozycję...