Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki
Wesprzyj Polski Portal Literacki i wyłącz reklamy

Zgłoś

  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnie komentarze

    • @agfka To chyba nie ja, nawet na pewno, ale jak najbardziej zaufam, językoznawcy piszą tylko o dźwiękach, ale nie mówią ich, tyle wiedzą co xiądz o sexie :D @agfka Pozdrawiam również 
    • @agfka Gra słów, ale to święte igrzysko ;) Czyli przemieliło Cię, stąd mąka na wiersz ;)
    • Widziałam, kiedyś. że występowałaś w jakimś zespole folklorystycznym, zaufaj intuicji. Pozdrawiam 
    • @agfka Ten mój można tylko posiadając link, a czy się obrażę, raczej nie, nie przyszłoby mi do głowy nawet. Zresztą nie uważam moich pomysłów za moje, błąd, że nie walczyłem o chwałę tych kilku przekazanych mi idei.  Nikt nie zrobi ignorując "stan wiedzy naukowej" jak ja to robię, specjaliści piszą że "i" oraz "Y" wymawiano podobnie, podczas gdy Kochanowski pisze wyraźnie, że tak samo (ja chyba jeszcze nie umiem); czyli że taki profesorek lepiej wie od Jana Kochanowskiego jak ten wymawiał 500 lat temu...
    • Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      Zdziwiony owad chyba jest owalem :O   Topola to pole jednocześnie, w wodzie niechybnie zielone ;-)   Cieszę się, że sprawiłam troszkę przyjemności wierszem. Bardzo lubię grę słów, a może po prostu nie umiem inaczej. Przyroda mnie zachwyca. Dlaczego? Bo naprawdę nie wiem, czy zdołam jeszcze raz kiedykolwiek popłynąć, szczerze nie wiem. Kuśtykam do dziś po tej przygodzie, ale wierszami  z każdego wydarzenia urządzam wielką fetę :-) Jestem jasiem wędrowniczkiem na ostatnich przedbiegach ;-) Jeśli jakiś sen ma to pisanie, to tylko właśnie taki, by chwalić Pana każdą zjadaną gąsieniczką w gardziołku pliszki czy kukułki. Do czytania :-)  
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...