Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki
Wesprzyj Polski Portal Literacki i wyłącz reklamy

Zgłoś



  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnie komentarze

    • chciałabym z tobą umierać w magnoliowej wodzie lila-róż świtu tiul zdejmowałeś już nie raz ze mnie aż poczułam na skórze chłód   a ja lubiłam językiem zaznaczać ci grdykę trzydniowy zarost piernie kłuł   a teraz chciałbyś wejść w moją mysią pustkę   boję się to dla mnie trudne a jeśli po wszystkim przeniknie mnie nicość i będę się sypać jak popiół?   spokojnie będzie dobrze   ufam twoim słowom i wciągam w siebie ból płyniemy razem w przyćmieniu zmysłowym jak czekolada gorzko-słodko   a po wszystkim jest zupełnie normalnie łzy przekuwają mi uszy zęby sutki diamentowo
    • Leszczym :)

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

    • @Somalija ja ćwiczę codziennie, jakoś sobie filmik włączę:) do pracy chodzę na pieszo i kręcę się w kółko:) lubię jogę, pilates i ćwiczenia w wodzie oraz te aktywne:)@Tectosmith  bierz z nas przykład, a zapomnisz o tym:)
    • @violetta To super, ja też ćwiczę i jeżdżę na rowerze. Teraz miałam problemy rodzinne i trochę się zaniedbałam, ale mam całe zestawy na plecy i brzuch, czasem nawet na brazylijskie pośladki... do niedawna jeździłam do pracy na rowerze, wchodziłam do biura i przebierałam się... w pracy mam wszystko nawet złote buty

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      ... 
    • @violetta No wiesz. Ja mama 45 powodów dla których warto pić :-)
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...