Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

debiut


Rekomendowane odpowiedzi

cytryna utopiona w herbacie niczym księżyc w tafli jeziora
dawne wspomnienie
brunatna toń
tylko brak twoich oczu
na brzegu naznaczonym moją
krwistą szminką
odcisk ust na białej porcelanie jak na twojej skórze
dopijam ostatni łyk
i poznaję
fusiaste mętne dno
kryjące tajemnice twojej
śmierci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



czy pani do jebanej cholery, nie zna zasad tego forum!ja próbuję zamienić pani wiersz na coś lepszego, pomóc, pokazuję moją wersję, estetykuję każdą wartośc i rozwijam jego naturalizm, a pani wyskakuje mi tutaj z obelgami.cóż, z takim podejściem nigdzie pani nie dojdzie, never, szczególnie na forum poetyckim poezja.rog.Jestem tutaj już prawie dwa lata, cenią mnie i szanuję, ale z takim podejściem się nie spotkałem, ok, podchodzi pod paragraf, ale nigdy takiej niechlujnej formy, z ortami i kiepską, imho, zasadnością wyrażania uczuć, nie skopiowałbym i nie wklejił pod swój adres, dla przykładu powiem, że jestem laureatem wielu ważnych konkórsów poetyckich, a także autorem sporej ilości tomików, piszę poezję na poziomie, więc pa licho mi pani wymiociny i gazy wszednie od umysłowych paliczków, już pani wierszy nie skomentuję, do widzenie gieniu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do mnie nie trafja;

Cytryna utopiona w herbacie,
niczym księżyc w tafli jeziora.
Dawne wspomnienie,
choć brunatna toń ,
to smak Twych ust czuję.

Choć to nie rosół,
oczu Twych nie dopatrzę się-------------lub nie wypatrzę za Tobą

Wypijam ostatni łyk
I czuję fusiaste mętne dno,
kryjące tajemnice Twojej
śmierci

Jak dla mnie to bym tak widziała,choć nie wiem czy ktoś w tajemnicy umiera.
Pozdrawiam milutko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego Wy się tak upieracie przy tej interpunkcji.Celowo jej nie stosuję.Czy nie mam do tego prawa?Oczywiście,że można umrzeć w niewyjaśnionych okolicznościach.Czy naprawdę na tym forum wszyscy ingerujecie w wiersze?Może to kicz, ale jest mój i nie chcę,żeby go ktoś przerabiał.Liczyłam na cenne sugestie, a dostaje w zamian jakieś pseudopopisy literackie.Poddaję się.Nie rozumiem tych Waszych wszystkich zabiegów, zamieniania herbaty w rosół i brunatnych brunatnic, to dla mnie jakiś idiotyzm.Przepraszam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...