Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

fiersze niefszyskie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



No jeszcze mi nikt w tak elegancki sposób nie dał do zrozumienia,
że jestem nienormalna :)
Słonka! :)

Przepraszam najmocniej :-) Tak ciężko się tutaj przepchać do Czytelnika przez sforę oszołomów i pieniaczy, których jedynym zadaniem jest obrzucanie uczestników forum kupami i innymi radosnymi wytworami własnej codziennej twórczości (oni mylą to z weną twórczą),
że uogólniłem moją odpowiedź na Pani słowa. Proszę wybaczyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Wiem że kupa. Po co pan zdradza zakończenie swojego wiersza?

skjhih pregh aih98h dknpo anmpo juydf1
djpon eknpi bonoih8 i;knk lhd3fho ujkdb

Czy ty błaźnie nie masz nic innego do roboty, tylko latać za prawdziwmi mężczyznami po całym portalu? Napisz lepiej jakiś limeryk, może coś anagramami - w polskim języku jest o nie bardzo trudno - zamiast popisywać się przed ziomami, że się mnie nie boisz. Koniec z panem - jesteś gówniarzem, za parę latek jak pokażesz skan dowodu osobistego, może do tego wróciimy. Tymczasem, papa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



skjhih pregh aih98h dknpo anmpo juydf1
djpon eknpi bonoih8 i;knk lhd3fho ujkdb

Czy ty błaźnie nie masz nic innego do roboty, tylko latać za prawdziwmi mężczyznami po całym portalu? Napisz lepiej jakiś limeryk, może coś anagramami - w polskim języku jest o nie bardzo trudno - zamiast popisywać się przed ziomami, że się mnie nie boisz. Koniec z panem - jesteś gówniarzem, za parę latek jak pokażesz skan dowodu osobistego, może do tego wróciimy. Tymczasem, papa.

No, to ma pan bana.
Nauczy się pan przynajmniej pisać poprawnie.
Hejka ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



No, to ma pan bana.
Nauczy się pan przynajmniej pisać poprawnie.
Hejka ;)

Ja zastanawiam się nad czymś poważniejszym. Nad prokuratorem:

"Przeciw kretynom, debilom, idiotom, palantom, gnidom, nieudanym psychopatom, nieumiejącym pisać po polsku"

Jeśli rzeczywiście jesteś pełnoletni, będziesz musiał odpowiedzieć za szkalowanie innych.
Byłeś w tym najbardziej aktywny - prześladowałes mnie aż tu, nie tylko w tamtym żaosnym, dyskryminacyjnym wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



No, to ma pan bana.
Nauczy się pan przynajmniej pisać poprawnie.
Hejka ;)

Ja zastanawiam się nad czymś poważniejszym. Nad prokuratorem:

"Przeciw kretynom, debilom, idiotom, palantom, gnidom, nieudanym psychopatom, nieumiejącym pisać po polsku"

Jeśli rzeczywiście jesteś pełnoletni, będziesz musiał odpowiedzieć za szkalowanie innych.
Byłeś w tym najbardziej aktywny - prześladowałes mnie aż tu, nie tylko w tamtym żaosnym, dyskryminacyjnym wątku.

Po pierwsze- nie na "ty". Jak już wspominałem wcześniej. Pan chyba nie rozumie pewnych podstawowych zasad dobrego wychowania. Przykre to jest.
Po drugie - bardzo proszę, możemy i w sądzie się spotkać. Powodzenia.
Po trzecie - znowu pan narobił masę błędów. Nie dość , że pan jest niewychowany, w dodatku kaleczy pan język polski.
Po czwarte - dalej czekam na tego bana. Niech pan mi wierzy - jestem uparty do 1000 zgłoszeń. Bo wątpię, żeby miał pan honor przeprosić, a nawet nie potrzebuje tego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Limeryk zbudowany jest z rymów według zasady:

a
a
b
b
a

Aby utrudnić najlepiej, żeby były to rymy gramatyczne, wręcz idealne, bo niedokładnych jest w naszym języku bardzo dużo (nasi pierwsi "nowocześni" poeci kłaniali się w pas Staffowi).
Poza tym wersy "a" muszą być tej samej długości, podobnie krótsze od nich wersy "b".
Teraz już łatwo samemu dopowiedzieć sobie "rym logiczny" ;-)

Tak wykrzyknął uczeń z Jeny
widząc indeks i oceny:
- Ale szopka!
koniec.
z korepetycjami Leny!

10 lat dostał znachor z Pucka -
leczył bańkami chore płucka
aż jakiś cherubinek
rzekł mu: - Postaw,
mnie dobrze zrobi tylko młócka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Marku...? Szopka...?? Proszę poczytać - napisałem więcej komentarzy niż uczestniczyłem w głupich rozmowach z... głupimi (jakie to logiczne) :-))) Dla nich będzie tymczasem tylko Ulisses I, Ulisses II póki nie wejdą w życie nowe, będące już na ukończeniu bardziej nowoczesne i tępiące masowo oszołomów odmiany Achillesa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Dziękuję :-) Świadczy to o tym, że można pisać, pracować, kochać swoją kobietę, wyprowadzać psa na spacer, a w wolnych chwilach przekomarzać się z oszołomami ;)
Nieco wyżej podałem skrótową definicję limeryka, więc specjalnie dla Pani jeszcze jeden, który jej zprzecza:


Zapominał rymarz z Dobrego,
jak nie tego, to znów tamtego -
choćby limeryk ten
źle napisał ów men,
bo zapomniał o jednym rymie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Dziękuję :-) Świadczy to o tym, że można pisać, pracować, kochać swoją kobietę, wyprowadzać psa na spacer, a w wolnych chwilach przekomarzać się z oszołomami ;)
Nieco wyżej podałem skrótową definicję limeryka, więc specjalnie dla Pani jeszcze jeden, który jej zprzecza:


Zapominał rymarz z Dobrego,
jak nie tego, to znów tamtego -
choćby limeryk ten
źle napisał ów men,
bo zapomniał o jednym rymie.

A sprząta pan przynajmniej kupy po tym swoim kundlu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



naprafde lecisz na mnie!!! fszendzie za nom fleziesz pytasz co lóbiem i jakiego mam psa???
jak by tak kóndel to niepodoba śie? co masz nie-dopry czowieku do kóndli???? rasofy czy nie urzarby ćie dópe bo nie lóbi zboceńcuf!!

Po pierwsze - nie latam bo o ile sobie dobrze przypominam, szanowny pan pierwszy zaczął swą "bredziastą" dyskusje. Pomijam fakt, ze z racji tego, że mnie nie było jak pan szalał sobie tutaj na forum, nie miałem nawet pana na myśli. Post jest, jak pan wreszcie coś przeczyta ze zrozumieniem, to jest szansa że pan zrozumie.
To jest raz.
Dwa - pan mnie ordynarnie zwyzywał, pańska małość nie pozwala szanować drugiego człowieka, dlatego będę pana i panu podobnych tępił do bólu. Warunki mam, czasu nie zabraknie.
I tyle.
Acha, ja nie pytałem jakiego pan ma psa, tylko czy pan sprząta po nim, jak nasra. Pan ma problemy z czytaniem? To niech pan sobie oprócz poprawiacza błędów tłumacza zainstaluje.
Hejka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


A kiedy będziesz pan srał? :-)))
Przeczytaj też pan jeszcze raz, pod czym się tu co raz wpisywałeś:

"Przeciw kretynom, debilom, idiotom, palantom, gnidom, nieudanym psychopatom, nieumiejącym pisać po polsku, proponuję zrobic bojkot."

Jeśli uważasz pan, że nazywanie kogoś gnidą jest w porządku bo nie potrafi pisać bezbłędnie, to sam nią jesteś, ponieważ nie umiesz pisać bez Worda. Inaczej zarzuciłbyś projektodawcy tego szmatławca, że nie pisze się "nieumiejącym". Sam nie napisałbyś gdzie indziej zamiast „pracę" – „prace”.
Słownik tego nie wyłapie bo uważa to za poprawną pisownię, co innego na przykład "będe" - tu od razy zaznaczy głąbowi na czerwono błąd a nawet zasugeruje jako pierwsze słowo "będę".
To są dowody na używanie programu do sprawdzania pisowni.
Poza tym nie potrafi pan składać poprawnie zdań bo jak na razie słowniki tego nie potrafią zanalizować. I nie rób tu z siebie już ofiary bo łazisz pan za mną wszędzie zamiast napisać coś porządnego, inni boją się już nawet powiedzieć o pańskim wierszu: gówno, bo pan ich potem zaszczujesz przy okazji, tak jak mnie próbujesz zaszczuć od kilku dni. Wynoś się pan z tego portalu! Niby przypadkiem dawali tu panu bana? Zawsze pan jeszcze przy tym taką pokrzywdzoną ofiarę z siebie robił i męczennika?
Za podobne prześladowanie już należy się ban: odczep się zboczeńcu bo to już jest chore!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Sprzątam po psie, jak jest chory i nasra i nie wstydzę się tego. Mam wywieźć go do lasu i zostawić? Czy to już koniec tematu z tym psem?
Nie ma też tłumacza błędów, tak jak nie ma nieśmiertelnych ludzi. Co pan czyta?! Lepiej poczytaj Cummingsa, bo żeby odnaleźć jego sonet przy okazji innego, trzeba najpierw wiedzieć, że poruszał ten sam temat. Tego same "Google nie zrobią, póki co nie myślą za głąbów, tylko pomagają tym co myślą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


A kiedy będziesz pan srał? :-)))
Przeczytaj też pan jeszcze raz, pod czym się tu co raz wpisywałeś:

"Przeciw kretynom, debilom, idiotom, palantom, gnidom, nieudanym psychopatom, nieumiejącym pisać po polsku, proponuję zrobic bojkot."

Jeśli uważasz pan, że nazywanie kogoś gnidą jest w porządku bo nie potrafi pisać bezbłędnie, to sam nią jesteś, ponieważ nie umiesz pisać bez Worda. Inaczej zarzuciłbyś projektodawcy tego szmatławca, że nie pisze się "nieumiejącym". Sam nie napisałbyś gdzie indziej zamiast „pracę" – „prace”.
Słownik tego nie wyłapie bo uważa to za poprawną pisownię, co innego na przykład "będe" - tu od razy zaznaczy głąbowi na czerwono błąd a nawet zasugeruje jako pierwsze słowo "będę".
To są dowody na używanie programu do sprawdzania pisowni.
Poza tym nie potrafi pan składać poprawnie zdań bo jak na razie słowniki tego nie potrafią zanalizować. I nie rób tu z siebie już ofiary bo łazisz pan za mną wszędzie zamiast napisać coś porządnego, inni boją się już nawet powiedzieć o pańskim wierszu: gówno, bo pan ich potem zaszczujesz przy okazji, tak jak mnie próbujesz zaszczuć od kilku dni. Wynoś się pan z tego portalu! Niby przypadkiem dawali tu panu bana? Zawsze pan jeszcze przy tym taką pokrzywdzoną ofiarę z siebie robił i męczennika?
Za podobne prześladowanie już należy się ban: odczep się zboczeńcu bo to już jest chore!

Czy pan jest chory psychicznie, że wmawia mi coś, czego nie napisałem?
Ban się należy? Ma pan pomysły naprawdę szalone, pan nie czytał po prostu regulaminu, co więcej, pan jako jednostka nie potrafi poprawnie funkcjonować w środowisku ludzkim. Pan myśli (he he) że wyzywając mnie sprawi, że będzie mi przykro?
I nie odczepię się - póki pan, póty ja.
A o psa się pytam, czy pan w środowisku cywilizowanym zachowuje się tak jak tutaj. sprzątanie kup po pupilu nie jest przyjemne, ale kulturalni właściciele to robią. A widzi pan - pan tutaj nasrał tekstami i nie sprząta po sobie. tutaj to mi nie przeszkadza, ale w parku jak najbardziej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • być już tylko w ciszy  z dźwiękami ponad niebem i spijać potoków brzmienie   ... może chcę rozpalić serca  rozbić martwe, bez czucia kamienie zetrzeć skazy na dłoniach i w myślach    odkryć kielich słodyczy bez dna  wyssać wilgoć z niepozornych mleczy bez ciężaru prawdę o sobie wyznać   sobą bez siebie pozostać  w milczeniu pod niebem na zawsze -  tańcząc po szczytach gór -  jak na świerku igłach... lekko i wciąż boleśnie         
    • @Andrew Alexandre Owie A to nie wiedziałam, że u nich aż tak... Ale trzeba pamiętać, że to jednak zupełnie inna kultura i mentalność. 
    • @Łukasz Jasiński ten proces trwa, jak widać w obecności ludzi. Ja nie wierzę w te bajeczki, to ludzie wszystko źle robią. Raczej powoli ginie homo sapiens, ale już niedługo wytworzy się nowa struktura ludzka. Ewolucja jest dużo silniejsza, ma w sobie miłość. Takie zmiany następują na ziemi, a sam wiesz. 
    • niepewność przychodzi wtedy gdy się pojawiasz  —  patrzysz   patrzeć w puste ściany jest łatwiej nie udają obojętności uczą  szacunku do chłodu   podczas ostatniej próby powiedziałeś oswoję twoje oczy   i stała się jasność   rozproszone światło trwało  —  nie trwało krótkowzroczność dzieliła cień  na czworo rozmywał się obraz  chwilowych drgań   skupiona na jednym punkcie byłam wystarczająco blisko by nie zauważyć że nic nie stanęło w płomieniach      
    • Bardzo pomysłowo. Podoba mi się tutaj. Jest klimat, jest przekaz, jest liryka. Czterdzieści dni postu zrobiło swoje. Peel zamknął się gdzieś w swoich rejestrach i nie zauważył jak życie mu przecieka. Cóż morał z tego taki, że trzeba być czujnym i w porę reagować. Zastanawiam się nad ostatnimi wersami dwóch pierwszych strof tzn nad partykułą JUŻ. Osobiście lepiej mi się czyta bez. Ewentualna zmiana szyku w pierwszej? Hm coś mi tam zgrzyta, ale może to tylko mój odbiór.  Puenta? Trochę zawiodła. Moim zdaniem przydałoby się coś mocniejszego. Tytuł, jaki jest każdy widzi i można by pomyśleć, że nieciekawy, ale (znów moim zdaniem) nic bardziej mylnego, tam kryje się wszystko to, czego podmiot sam się pozbawił, a co jest niezbędne do życia. Peel jakby przywołuje to tym tytułem i jest w tym coś błagalnego, ot tyle, a może aż. Poza tym tekst bardzo na tak. Pozdro.
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...