Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Diabeł z Anioła


Rekomendowane odpowiedzi

Obawiam się że sformułownie jednego z wyżej piszących o dawaniu samemu sobie komentarzy jest prawdziwe, na formum "bez limitu" u pana Lilianny zauważyłem dziś dziwne i dużo dające do myślenia zjawisko w ciągu 50 minut, na wiersz tego pana było 58 wejść - niespotykane..... A i kwestia występowania pana w dwóch rolach jako Tomasz Romana i Lilianny jest prawdopodobne, obaj mają wąskie pojęcie o smokrytyce, o skromności nie wspominając i jada na błedach ortograficznych i gramatycznych aż miło... zastanawiam się czy nie zainteresować tym admina w końcu jak panów przypilnuje dobry informatyk to można to i owo ustalić.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



wiem że chcesz się przypodobać innym-ale to jest niezgodne z regulaminem--przeczytaj-NOWICJUSZU OD SIEDMIU BOLEŚCI!!!
Straszysz mnie-człeku,patrz na siebie-jesteś żałosny,to ma być poeta,ja zawiadomie admina ażeby ciebie z tąd usuneli-i nie porównuj moich reakcji do panny lilianny-co było to był-popar łem ją ze względu na jej samotnośc literacką-jeżeli chcesz być poetą,musisz trochę poluzować i się trochę w koło rozglądnoć-za sieebie i przed-to ty jesteś AGRESYWNY!!!
ZDRÓWKO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...