Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Zgłoś



  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnie komentarze

    • Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      Witam - zapomina się to fakt - trzeba więcej serca włożyć w pisanie wierszy -                                                                                   Pzdr.serdecznie. @iwonaroma - @Rafael Marius - serdecznie dziękuje - 
    • Do ponurej krainy zmierzamy, może nią podążamy ?  
    • Historia ironistka, hipokrytka… osobliwie rymuje.   Pieśń ubogaca graniem bębnów i perkusją. Moja dusza „głuchnie”.   Wymowne jest spojrzenie historii z ukosa.      
    • @Moondog Na jednym ze szkoleń, akurat w Japonii,  spytałem prowadzącego, co jest w ich kulturze najważniejsze i charakterystyczne w biznesowych rozmowach. Znieruchomiał i tak stal tak około minuty, po czym odpowiedział: active listening.  Pozdr. 
    • Marek, dobry znajomy z dawnych lat, skończył medycynę, wyjechał do Stanów, nostryfikował dyplom i cały czas pracuje jako psychiatra w jednym z Bostońskich szpitali. Niedawno spotkaliśmy się u jednego ze wspólnych znajomych. Powiedział, że specjalizuje się w leczeniu uzależnionymi od narkotyków, zwłaszcza twardych.  Zaciekawiony, spytałem jaką część uzależnionych udało mu się trwale z tego wyciągnąć. Spojrzał na mnie swoim charakterystycznym, dziwnym wzrokiem. -Żadnego.  Nie da się – dodał – tu odlot, a bez tego przeżywają straszne męki. Ich jedynym marzeniem jest powrót, nawet gdyby potem mieli umrzeć. Taka prawda – dodał.  Chciałem spytać, czy to, co robi, ma sens, ale tego nie zrobiłem. 
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...