Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

droga 2 (słupek)


Rekomendowane odpowiedzi

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



I tu się zgadzamy z waszmość panem, tylko, że "poczucie transcendencji" to troszkę psychodelą zajechało...
pozdrawiam Jimmy


powiedziałbym: Voegelinem, ,ale nie kłócę sie o kotlety
Zatem prosze zacząć zamieszczać własne utwory
no ale to już zdaje się wyjaśniona sprawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.




powiedziałbym: Voegelinem, ,ale nie kłócę sie o kotlety
Zatem prosze zacząć zamieszczać własne utwory

łaskawy Panie,

byłbym kontent, gdyby udzielił mi pan wskazówek jak można zamieścić tutaj własny utwór. gdy próbuje opublikować swoje rymowanki, okazuje się, że wyświetla mi się komunikat, że nie mogę publikować, że limit wynosi: 144 h.
jestem juz stary i nie znam się na tych nowoczesnych technikach, zatem gdyby pan miał jakieś sugestie: w którym miejscu popełniam błąd, z chęcią wysłucham i na pewno się dostosuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

W życiu nie widziałam większej bzdury! To taki poglądzik rodem z piekiełka zwanego Polaczkowo, nie? Tak mi on zajeżdża tym rodzimym, odwiecznym prostactwem i wzajemnym dołowaniem się oraz dorabianiem sobie szlachetnej ideologii do niszczenia samooceny innych ludzi.
Poczytaj trochę psychologii, pedagogiki. Polecam "Toksycznych rodziców" S. Forward oraz "Inteligencję emocjonalną" D. Goolmana, a także wszelkie książki o asertywności.

PS. To, co napisałam o opinii Krzywaka, było ironiczne, gdyż on właśnie wyznaje pogląd podobny do Twojego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...