Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Bez słowa


Rekomendowane odpowiedzi

Nie pytaj o nic i odejdź
poprostu,zwyczajnie bez słowa
pozwól mi znowu żyć i zacząć wszystko od nowa.

Nie pytaj proszę dlaczego
sił nie mam na odpowiedzi
zamknij za sobą drzwi,nie zmuszaj mnie do spowiedzi.

Nie pytaj już o nic i wyjdź
zapomnij o mnie,nie wracaj
oddaj mi tylko wolność i życia już mego nie skracaj.

Bez pożegnania i pytań
odejdź i przestań już brać
zrobiłam co w mojej mocy i tylko na tyle mnie stać.

Nie licz na więcej i nie proś
ja nie potrafię nie mogę
opuść już moje życie ja dam ci krzyżyk na drogę.

Nie mów mi dowidzenia
i spal za sobą ten most
to już ostatni mamo idź więc przed siebie na wprost.

Nie pytaj już o nic i odejdź
i nie patrz więcej za siebie
ja nie mam sił by cokolwiek jeszcze zrobić dla ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny zaskakujący koniec.. jak doszłam do "mamo" to mnie trochę zatkało.. byłam pewna że chodzi o miłość i jakiegoś faceta.. znów pozytywnie rozczarowana :)
a wiersz bardzo ładny (nie lubię tego słowa "ładny" jest takie puste ale tym razem go użyję) dobrze sie czyta, rytm ok.. no i treść oczywiście.. emocje, uczucia i nie o miłości :P
;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • @Nefretete @Nefretete @Nefretete Tu chodzi wyłącznie o znak Zodiaku urealniony w rzeźbie wielickiego Artysty - zresztą wybitnego - Józefa Piotra Kowalczyka. Także współbohatera mojej samoistnej publikacji pt. Lapis specularis - Mistyczna Wieliczka (2007).
    • @hania kluseczka nie podobają mi się różne zapachy :) w domach i na sobie brzydkie zapachy noszą. Ja nie muszę tego wąchać, widzieć, mam doskonale swoje życie:) wystarczy mi to :)
    • @violetta dziwne, że ty tak wierząca, ponoć w pana boga tak się brzydzisz ludzi, a może to ty masz brzydki zapach? polecam addict, jakby co, na innym portalu chwaliłaś się, że w końcu masz dostęp do wody, czyli powinien, teoretycznie współgrać z wyszorowanym ciałem;)   tak nawiasem mówiąc, poznałam także, wiele osób bezdomnych, może nie mają ładnego zapachu, ale mają wiele interesujących rzeczy do powiedzenia, bardzo lubię posłuchać ich opowieści
    • @hania kluseczka mi się po prostu nie chce pracować, wypalenie zawodowe:) miałam fajną pracę, ale umarł szef, wszystkie następne to już mi się nie podobają, ale mam kogoś kto mnie wspiera w tym :) a latać mi się do ludzi nie chce wąchać ich brzydkie zapachy:)
    • @befana_di_campi Wybacz zatem, że komentarz z mojej strony padł pod komentarzem do Dagmary, który wydał mi się śladem odnośnie  słów 'efebo-mężczyźni', jakie skojarzyły się z homoseksualistami.   Jeśli sobie życzysz, bym usunął swój komentarz, z radością w śmietnik wyślę-:)   Pozdrawiam i przepraszam, jeśli uraziłem

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      Nie byłem w Wieliczce, tak samo w Polsce od dłuższego czasu nie przebywam, a w wierszu wyczułem świat owodniowy, który po pierwszym czytaniu dał moją dłonią z automatu odpowiedź w formie pierwszego komentarza.   POZDRO!
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...