Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Zgłoś



  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • @Manek I wszystko jasne, co użytkownik oświecony miał do zakomunikowania. Jego lektury mówią same za siebie

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      Przeto pa, pa, dyskutancie Do nie widzenia się w drogich memu ♥ kwestiach..     
    • z delikatnych się składam nutek zawieszona jedna lub druga nie chce przestać więc jej nie puszczam tylko zapisuje w zeszycie kiedy znów mnie przechodzą prądy życia śmierci dnia i wieczora   mam skórę w kwiaty malowaną aksamitem zdobione płatki od serca puszczane łodygą w zakątki bardzo oddalone po nogach mi chodzą po dłoniach ich kielichy się otwierają   wybuchają wnet barw paletą mieszając się w różne odcienie tak że trwam przedziwną miłością której nie godzi się zabijać wpuszczając jakiegoś człowieka po którym świat ten doznałby strat  
    • Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      Zgadza się:) Lubię język polski

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      pozdrawiam i dziękuję:)
    • Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      Wydaje mi się, że dzieciństwo jest lepsze z tej strony, gdy mu się trochę pomaga, już nie nasze dzieciństwo. I może tak z wszystkim aż do końca. Pozdrawiam :)    
    • Człowiek to maszyna Doskonała  Wszystkie części są po coś  Współpracują według programu Czasem się psują  Ale zostawmy ten szczegół  Doskonałość była w zamyśle  Na pewno   Najwspanialsze jest dzieciństwo  Wszystko się pamięta i czerpie stamtąd jak ze strumienia Czasem bywa zatruty Ale zostawmy ten szczegół  Cudowność była w zamyśle  Na pewno   Młodość choć krótka ma skrzydła  Lubi latać do krainy marzeń i przynosić stamtąd mnóstwo pomysłów  Czasem są głupie  Ale zostawmy ten szczegół  Górnolotność była w zamyśle  Na pewno   A życie wokół człowieka  Czyż nie jest niesamowite Zaskakuje wciąż od nowa Zawsze się odradza Czasem jest do dupy Ale  zostawmy ten szczegół  W zamyśle miało być piękne  Na pewno   Na pewno ?
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...