Zgłoś
-
Ostatnio w Warsztacie
-
Waldemar_Talar_Talar 20 616
Nie wiem jak się zachowam
gdy zobaczę swojego życia
kres czy będę płakał i się bał
czy będę dalej sobą
Nie wiem jak się zachowam
czy będę czół nadzieje że
gdzieś tam na mnie czeka
lepszy świat
A może po prostu odejdę
myśląc że moje życie to
był wspaniały czas
i się uśmiechnę
Pozostawiając po sobie
wspomnienia o których
będzie opowiadać
echo i wiatr
0
-
-
Najczęściej komentowane w ostatnich 7 dniach
-
- 49 odpowiedzi
- 1 579 wyświetleń
-
- 48 odpowiedzi
- 1 151 wyświetleń
-
- 47 odpowiedzi
- 1 116 wyświetleń
-
- 45 odpowiedzi
- 699 wyświetleń
-
- 35 odpowiedzi
- 973 wyświetleń
-