Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Kołowrotek


Oxyvia

Rekomendowane odpowiedzi

Nie misje, tylko sobie czytuje, a jak sobie poczytuje, to i sobie oceniam, i nie patrzę, czy to ziom czy ziomeczek.
A zamiast badań proponowałbym taką autorefleksje - "czy rzeczywiście to, co napisałam, jest dobre" i w ten sposób będziemy mogli porozumiec się. Bo innej możliwości nie widze, bo jak na razie to widze usilne przekonanie nas do dziełka na poziomie zerówki, że jest on tekstem literackim. Niestety - nie jest. A jeśli nawet to w kategorii "ogr wierszo-polo", a to jest podkategoria...
Tyle, bo już cierpliwości brakuje.
Hip hip, Hura!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ja nikogo nie przekonuję, że mój wiersz jest dobry, zły, taki, siaki czy inny! Gdzie Ty się doczytałeś jakiegokolwiek przekonywania z mojej strony?! Czytuj sobie i oceniaj - po to publikuję, żeby czytać Wasze oceny! (Inna sprawa, że mam takie samo prawo do swoich ocen i mogę się z Tobą zgadzać lub nie - ale akurat pod tym wierszem w ogóle nie zaczęliśmy dyskusji na jego temat i nie wyraziłam ani słowa własnej opinii, o ile mnie pamięć nie myli).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm.
Jak dla mnie - za długi. Jak to mówią - przegadany. Wiele rzeczy jest powtórzone po kilka razy.
Poza tym - ostatnio co chwilę słyszę i czytam utwory o pieniądzach i gonitwie za nimi... Bez urazy, ale w sumie trochę mi się chwilowo przejadło... :(
Mi nie bardzo podchodzi, niestety...

Pozdrawiam, R.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...