Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Zgłoś



  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • .. dla mnie, to śliczny wiersz.
    • Viola... z tego, co pamiętam.. chyba każdy Włoch powie.. la mia citta'.. To "la" bardzo ważne, bo w przypadku słowa.. miasto - la citta'... ale już.. le citta' - miasta. Francuskiego nie znam.
    • @Nata_Kruk gdy używa się dzierżawcze zaimki to la chyba niepotrzebne, we francuskim tego unika się jest po prostu ma ville albo mon czy mes, czy żeński czy męski czy mnogi :) akcent mówi, że czyta się końcówkę:)
    • Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      Jesteśmy zepsuci od niemowlaka. Mama mi mówiła, że już w głębokim wózku miałem liczne grono wielbicielek, które kochały się za mną bawić. Później przedszkolanki, nauczycielki, nawet siostra na religii... o zgrozo. O rówieśniczkach nie wspominając. Tu nie tylko o urodę chodzi, ale bardziej jeszcze o szarm, wdzięk, coś co przyciąga. Również w dorosłym wieku cieszyłem się dużym powodzeniem wśród płci pięknej i paradoksalnie z tego powodu wiele porządnych i wartościowych dziewcząt mnie omijało. Nie chciały wiązać się z kimś, na którego co druga  patrzy znaczącym wzrokiem. Z osobą ciągle flirtującą na prawo i lewo z kim się da.   Moja sympatia musiała mieć duże poczucie własnej wartości i atrakcyjności poparte nietuzinkową urodą z egzotyczną nutką. Ale takich jest mało i najczęściej też bardzo flirtujące i tak samo zepsute. Swój pozna swego.   A tym brzydkim trafiały się dobre żony i lepiej na tym wyszli.      
    • Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      @Moondog ... a żebyś wiedział... nie można... :)   @Marek.zak1 ... tak, pływy to woda, a ja także Ryba... :) dobrze to ująłeś... w wodzie mniej.. skrępowania.. bo przecież nie wolności.   @Rafael Marius ... jest tak jak piszesz i lepiej przyjrzeć się jej, żeby podreperować co nieco.   @Leszczym ... popłynął z pływami... ;) ku puencie.   Panowie, dziękuję za zostawione słowa... :) Pozdrawiam Was.     @iwonaroma .... już dawno chciałam 'to' dać w jakąś treść, już mam. Literówka.. już zerkam. Dzięki za wskazanie.   @Natuskaa ... fajnie, że te fragmenciki Ci przypadły.. i wiesz, że też je lubię... :)   Drogie Panie.. dziękuję za kilka słów refleksji. Pozdrawiam.      
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...