Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak uwieźć kobietę?
Nie potrzeba wiele.
Trochę wina, otwarte serce,
Klika słodkich słów i miękki dotyk.
Parę wierszy znanych na pamięć.

Nim się obejrzysz będzie już twoja.
I nie musisz już nic robić.
Będzie przy tobie chłonąć twoje ciepło,
Czerpać siły z twego dotyku,
Energię z twych ust.

Opublikowano

To jest forum dla początkujących więc potknięcia się zdarzają.

Czy ten wiersz jest żartem, w pewnym sensie tak, ale czy do końca? Czy któraś z Pań potrafi dokładnie powiedzieć co musi zrobić mężczyzna, by go pokochać? Można wiele powiedzieć, ale tak naprawdę czasem tego nie da się wyjaśnić, a wtedy wystarczy otwarte serce, klika słodkich słów...

Opublikowano

..Tresc tego wiersza to jakas niedorzecznosc.Mozna by wywnioskowac ze pan nie zna sie na kobietach..A by uwiesc kobiete potrzeba duzo wiecej..

Co zrobic by uwiesc mezszczyzne..Nic..Udawac ze jest sie uwiedzona.. lub od razu wskoczyc mu do lozka..Takie ostatnio zachowania uwaz sie za calkiem normalne..

Co do wiersza to zgadzam sie z pania Malgorzata..Wiersz ma stanowczo za malo cukru w cukrze..Oprocz tego niewiele widze tu srodkow artystycznego wyrazu..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • To już Twój kolejny, po Welesie i Perunie w temacie śmierci, zaświatów, wieczności w rozumieniu przedchrześcijańskim.  To, co wspólne, to akceptacja przejścia na druga stronę, brak lęku, granicy między światami i poczucie jedności tego co jest i tego, co nastąpi. Przyznaję, że takie rozumienie i podejście jest mi bliskie, może nawet bardzo. Świetny tryptyk:).  Pozdrawiam serdecznie. 
    • Witam - ten kubek to magia - ja mam ulubioną filiżankę - kawa z niej                to sama rozkosz - zwłaszcza poranna -                                                                                           Pzdr.serdecznie.
    • @Alicja_Wysocka Czyli łączymy się w tym samym przekonaniu.
    • Mam tyle przewinień, że spłonę jak czarownica na stosie. Czy istnieje sposób, aby zmyć moje grzechy? Z moimi winami trafię do nieba, czy raczej w otchłań? A jeśli niemożliwe jest usunięcie moich grzechów? Wiem, że mogę skryć swoje wady pod powierzchnią. Wówczas będę czysta jak kropla wody. Na zewnątrz niech unoszą się, gdzie im się podoba. Nieistotne, gdzie będą latać, byleby z dala ode mnie. Będę tańczyć dla ciebie, tylko daj mi możliwość oczyszczenia z grzechów. Gdy będę tańczyć, wtedy będę wolna od win, będę czysta jak kropla wody. Uczyń mnie wolną i nieskazitelną jak błękitne niebo. Spójrz mi głęboko w oczy i powiedz, co zamierzasz ze mną zrobić. Słyszę jedynie błyskawice i grzmoty, czy to jest twoja odpowiedź? .                                                                                                                                        Lovej. 2026-02-18                        Inspiracje .  Wasze grzechy
    • @bazyl_prost nie wiedziałam, że masz nogę w gipsie. Gips zagoi trud:) w domu układam się wg feng shui i lubię otwarte okno, śpiew ptaków, zapach dolatujących drzewek kwitnących;) inaczej nie funkcjonuję w tym świecie:)
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...