Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

jeśli mówisz, to wiesz...


zak stanisława

Rekomendowane odpowiedzi

Lady, jakze mi przykro ,że tak lezysz z chorą nóżką a pogoda taka piękna, prawdziwie jesienna, słońce,samototy liści lądujące na ciepłą ziemię, w niebie krzyk dzikich gęsi, żurawii, kwakanie kaczuszek co też gdzieś sie wybierają...tobie ino współczuć, ale nie ma tego - mówią- coby bokiem nie wyszło :) pozdrawiam ciepło, ES

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Stasiu, a gdzie te gęsi, żurawie, kaczki? Oj, chyba daleko ode mnie, ja słyszę tylko wrrrrr samochodów i krzyki sąsiadów. Ach, ja przydałby się łyk czystego powietrza i trochę barwnej, jesiennej przestrzeni...

t
Fajnie by było, gdyby to bokiem, to z mojej winy...przynajmniej wiedziałabym za co.
:P
Samochód mnie trzepnął i teraz cierpię. :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Stasiu, a gdzie te gęsi, żurawie, kaczki? Oj, chyba daleko ode mnie, ja słyszę tylko wrrrrr samochodów i krzyki sąsiadów. Ach, ja przydałby się łyk czystego powietrza i trochę barwnej, jesiennej przestrzeni...

t
Fajnie by było, gdyby to bokiem, to z mojej winy...przynajmniej wiedziałabym za co.
:P
Samochód mnie trzepnął i teraz cierpię. :/

majn boh, to straszne, pamiętam jak mojego synka trzepnął, to było straszne,dlugo leżał w gipsie, do dzisiaj odczuwa skutki...baaardzo współczuję i życzęszybkiego zdrowia, gdybym tylko mogła zaniosłabym bym ci te krzyki żegnajacych siężurawii, tęskne głosy gęsi, i szum borów, co śpiewają swoje pieśni jesienne, zapach lasu łąk i palonych liści, cudne jest na dworze wiejskim Lady.. posłuchaj ino tej tęsknicy....pa Staś-ka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...