Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Zgłoś



  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnie komentarze

    • @tetu ... Koleżanko, to niełatwy wiersz, ponownie pojawia się Piotr, odniesienie do Biblii.    Lubisz "rozmowy" z nim, albo dzięki niemu, możesz umieścić w wersach swoje przemyślenia. Tutaj 'widzę' skargi duszy... są słowa, które mi do tego pasują. Ogólnie, mocna treść i... wg mnie, "zdyscyplinowana"... końcówka wbijająca, bo gdziekolwiek się będzie... będzie też 'zło'... (?) Mam nadzieję, że 'w coś' trafiłam. Pozdrawiam.    
    • W malinowym chruśniaku przed ciekawskich wzrokiem zbieraliśmy przybyłe tej nocy maliny palce miałaś na oślep skrwawione ich sokiem i jak złote rozety lśniły pajęczyny! Astat. Bizmut. I Wanad. I tlen na dodatek! Pamiętasz Magda maturę? Marek to był gagatek! Logarytmy i całki wirowały w głowie kiedyś byliśmy młodzi ...niech kto " Nie' nie powie! Srebrzyste ramię  z gwiazd ach !Nasza galaktyka.... matura była cała w najlepszych wynikach! Odysei kosmicznej trzecia część już płynie   Chrząszcz brzmi i owszem w mieście... a gdzie .... ? w Szczebrzeszynie!
    • twój cień moje słonce dojrzewamy nad ranem kiedy promienie malują nasze ciała   wschód stoi za plecami spragnione lato bazgrze po drzewach wiśnie czereśnie do tej pory   najłatwiej przypomnieć sobie zielone śliwki na muralu i pierwszą letnią burzę
    • W tle każdej bitwy.. trupy.. tylko po co... Mocna treść.  
    • @Czarek Płatak ... Czarek, czytam trzeci raz... czuję treść pod skórą, ale nie wiem, co mogłabym napisać... może te.. okna... wyją, ale gdy zachlapane wapnem, to patrzący przez nie, stają się ślepcami. Pozdrawiam.
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...