Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

moja ogromna prośba do użytkowników forum!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Miałbym ogromną prośbę do członków tego forum. Nie wiem czy znajduje się w odpowiednim dziale ale spróbuje.
Z góry powiem jednak że poetą nie jestem. Uważam że nie mam do tego talentu, chęci i czasu. Szanuje i podziwiam ludzi którzy są w tym dobzi ale sam nie mam zamiaru zostać pisarzem(bynajmniej narazie).
Jestem uczniem Technikum w Poznaniu a moja specjalizacja to technik informatyk więc trochę odbiegam od tematu forum:)

Moja prośba jest taka. Prosiłbym o napisanie krótkiego wierszyka. Chciałbym żeby miał ok 4-6 wersów a każdy wers ok 3-4 słowa.
Tematyka: wiersz ma być wierszykiem urodzinowym ale dla wyjątkowo bliskiej memu sercu osoby. Nie ma to być typowe wyznanie miłosne. Ale też nie mają to być typowe życzenia urodzinowe. Może nasunie wam jakiś pomysł to że ta osoba bardzo lubi żeglarstwo i można nawiązać do tego.

Nie wiem jak ocenić mam ten temat.Na trudny czy na łatwy?Dla mnie to jest czarna magia:) Może dla wytrawnych poetów będzie to kwestia 5min. Ale napewno nie dla mnie.
Szukałem już w internecie ale tam nie ma nic ciekawego. Potrzebuje czegoś oryginalnego.Coś co mnie przekona.

Wiem że za pomoc nie będe mógł się odwdzięczyć poprzez ocene czy napisanie wiersza ale za to gdyby ktoś miał jakieś problemy z dziedziny informatyki postaram się pomóc jak najlepiej będe potrafił.

Pozdrawiam i z góry dziękuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...