Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Internetowe mysli


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy istniejesz. Oko. Punkt wszechświata.
Piszesz. Ale czy szczere są słowa płynące przez kabel wirtualnych uczuć?
Zostawiasz wiadomości, które myśl niewidzialna i głębia kudłata
burzy.
Zapominasz o tym co dzieli, o latach
podczas których żyłeś, nie mając świadomości
tego co stać się może a co się dzieje.
Dojrzałość
sprawia, że muzyka się rodzi, że struna szaleje.
A gdzie dbałość
o szczegóły?
O drobne punkty, które słowa wyświetlone na ekranie monitora rzucają w archiwalne
strony zapomnienia?
Ich nie ma.
Choć tak naturalne
potrzebne aby pozostawić wspomnienia.


Wchodząc na te strone nie spodziewałam sie ze ludzie tutaj prezentują tak wysoki poziom. Przeraza mnie to. Jako 17-latka chyba nie jestem jeszcze dość dojrzała, aby tu gościć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

mam nadzieję, że nie zrezygnujesz z goszczenia tutaj ani rozmawiania o poezji dlatego, że masz 17 lat :)

Na pociechę opowiem Ci o mojej koleżance; dziś jest już wierszownicą pełną gębą, ale w ostatnim jej tomiku znalazło się kilka wierszy napisanych jeszcze za "niemowlęcych" czasów; wprowadziła tylko kilka drobnych zmian... Wiek naprawdę o niczym nie świadczy.

Twój wiersz przeczytałam do końca, co jest dużym komplementem - ale tylko i wyłącznie mom problemem jest to, że lubię krótkie, mocne i znaczące sformułowania. Może zastanowisz się nad skróceniem wiersza - tak, żebyś była pewna, że już nic nie może zostać zabrane... Że każde słowo jest ważne.

Trochę razi mnie (według mnie nie za bardzo usprawiedliwiony) bałagan. Pamiętaj, że to tylko moje zdanie. Ciekawa jestem, czy przyznasz mi troszkę racji.

Pozdrawiam
Ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiersz rzeczywiście jest niezły pod względem treści. jeżeli chodzi o formę, to trzeba by trochę dopracować.

P.S. co do wieku, to szczerze mówiąc wiem, że dość kilka osób publikujących na tym portalu jest w Twoim wieku, więc bez paniki :)

pozdrawiam serdecznie Espena Sway :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troszkę wkradł się pewien chaos (nie podoba mi się zapis), ale z tego chaosu przebija się myśl i moim zdaniem ciekawa myśl

jak czujesz się nie dość dojrzała, aby tu gościć, to tym bardziej powinnaś częściej zaglądać na forum i uczyć się od tych na wyższym poziomie, pisać i publikować
ja mam 18 lat i pisuję tu już od pół roku (i pewnie są też młodsi i z dłużej piszący), wiek nie ma nic do rzeczy, więc nie marudź tylko doskonal się w tym co tworzysz

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze lepiej byc ostatnim wśród wybitnych, niz pierwszym pośród patałachów ;-) Owszem, na forum istnieje grupa zalenie dobrych poetów, ale tylko w takim towarzystwie warto się doskonalić, a to jest możliwe. Poza tym każdy kiedyś 17 lat miał (ja nawet nie aż tak dawno temu!). Życzę wytrwałości, pokory w przyjmowaniu krytyki i umiejętności wyciągania z niej wniosków. Pozdrawiam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...