Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Zgłoś



  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • @agfka

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      W moim wpisie "problemy poczty" to była przenośnia, nie miałem na myśli pocztowych problemów finansowych, tylko ludzką samotność, czyli jesteśmy zgodni...   Autorki nie ma co trafiać ani roznosić ponieważ wiersz odczytuję pozytywnie, CV nie pisałem od minimum 20 lat i nie było tam etykietki "poeta". Na portalu nie byłem od maja 2008, więc sądzę że  nie wyrywam się przed orkiestrę, i powyższa ocena mojej osoby nie jest trafna ani  prawdziwa.  Pozdrawiam Adam 
    • ,,A kiedy przyjdzie także po mnie Zegarmistrz światła purpurowy By mi zabełtać błękit w głowie To będę jasny i gotowy’’   *** Każda śmierć żywych tak boli ogromnie twój zegarmistrz odmierzył czas nowy co jeszcze napisać w ostatnim słowie? jesteś sercem i duszą ,, jasny i gotowy’’   I teraz patrząc z góry mówisz,, co po mnie?’’ do każdego z nas zegarmistrz kiedyś zawita na tym świecie czeka osamotniona płyta każde pożegnanie żywych boli tak ogromnie   Lecz przyjdzie czas na nowe spotkanie słowa piosenek na nowo przywołamy i Zegarmistrza wspólnie zaśpiewamy Samotna płyta  ku pamięci pozostanie
    • @Kamil Olszówka  Kamilu, jeśli o powyższy tekst chodzi, zdecydowanie przydałaby się korekta. Trzeba by popracować choćby nad interpunkcją przed wydaniem zamierzonej przez Ciebie publikacji. Poza tym... nie istnieje nauka nazywana przez Ciebie "Historią osadnictwa na ziemiach polskich", a już na pewno nie jest to zamiennik terminu archeologia. Ewentualnie można przyjąć, że historia osadnictwa na ziemiach polskich jest jedną z dziedzin, którą archeologia się zajmuje. Pozdrawiam :)  
    • chciałbym ci podarować wszystkie lipce tego świata te chłodne pokropione rosą i te co pocałunek splata srebrne ciche pełne słów w cieple lipca zatopione tak jak wcześniej trzymać znów twoje w mojej drżące dłonie  
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...