@Berenika97 przyznam się szczerze, że sporo czasu zajeęo mi przemyślenie treści. Potem praktycznie " wylała się " na papier. To moja druga piosenka. Dziękuję, że ją doceniasz. Pojawiają się w niej także same ramy., co mam nadzieję, tworzy spójną całość. Dla mnie sama treść jest faktycznie ogromnym ładunkiem emocji...po wysłuchaniu zostaje we mnie także melancholia i smutek.
Dziękuję raz jeszcze, uściski 🪻🪻🪻