42 minuty temu, wiedźma napisał(a):Alu, ciszę uwielbiam. Ma dla mnie cała gamę swoich odsłon. Jest pokarem dla poetek i poetów.
Skoro jest w walizce to zabieram ją ze sobą ;)
No to jesteś moją siostrą. I powiem Ci, że bywa bardzo elegancka i dobrze się z nią i w niej czuję :)