Przeżywać uroki (i rany) świata tylko we dwoje. Samotność z własnej woli byłaby grzechem i bluźnierstwem bo, jak napisał jeden "znajomy": On nas po to podzielił, byśmy się łączyli".
To cudowne kunsztowne literacko zaproszenie do wspólnej podróży... przez życie, Alice🌹
"Jeżeli kochać, to nie indywidualnie"...