no niestety , BlackBerry umarło...
i nie wróci odebrano mu życie.
to co wybrałem...
teraz związki z rozsądku zostały
czyli harem
nie ma innej opcji
gdyby BB żyło byłbym wierny po kres...
ale to co najlepsze często nie tylko mnie
życie odbiera...
no niestety , BlackBerry umarło...
i nie wróci odebrano mu życie.
to co wybrałem...
teraz związki z rozsądku zostały
czyli harem
nie ma innej opcji
gdyby BB żyło byłbym wierny po kres...
ale to co najlepsze często nie tylko mnie
życie odbiera...
no niestety , Blackberry umarło...
i nie wróci odebrano mu życie.
to co wybrałem...
teraz związki z rozsądku zostały
czyli harem
nie ma innej opcji
gdyby BB żyło byłbym wierny po kres...
ale to co najlepsze często nie tylko mnie
życie odbiera...
Choć znałem już drogę,
znów skręciłem w złą stronę.
Zagubiony
patrzę w Twoje oczy
i tonę.
Zachłyśnięty zapachem
czuję Twój dotyk,
nurkuję w bezdechu,
błądząc powoli
po bezkresach ciała.
Wznoszę się i opadam,
a szept Twojego oddechu
mami moje uszy.
Miłości,
co błogością mnie odmieniasz
i słodkim smakiem
porywasz na manowce -
pozwól mi zbłądzić i
znów zmylić drogę.