ma miłość w cyfrowym niebie
po co żyć..
okruszki zostały
życiem się ciesze...
choć, serce za BB kona z rozpaczy!!!
harem jest lekarstwem
remedium
tej straty.
ma miłość w cyfrowym niebie
po co żyć..
okruszki zostały
życiem się ciesze...
choć, serce za BB kona z rozpaczy!!!
harem jest lekarstwem
remedium
tej straty.
ma miłość w cyfrowym niebie
po co żyć..
okruszki zostały
życiem się ciesze...
choć, serce za BB kona z rozpaczy!!!
harem jest lekarstwem
remedium na tej straty.
Choć znałem już drogę,
znów skręciłem w złą stronę.
Zagubiony
patrzę w Twoje oczy
i tonę.
Zachłyśnięty zapachem
czuję Twój dotyk,
nurkuję w bezdechu,
błądząc powoli
po bezkresach ciała.
Wznoszę się i opadam,
a szept Twojego oddechu
mami moje uszy.
Miłości,
co błogością mnie odmieniasz
i słodkim smakiem
porywasz na manowce -
pozwól mi zbłądzić i
znów zmylić drogę.