Bardzo dziękuję!
Bardzo polubiłam Twój komentrz. :))) Serdecznie pozdrawiam.
Bardzo dziękuję!
U mnie była frustracja z dwóch powodów - nie wiedziałam, gdzie jest i mam obawy, gdy jestem w trasie - moja wyobraźnia wówczas "szaleje ".
Serdecznie pozdrawiam! A smartfon się znalazł wśród zabawek. :)
Bardzo dziękuję!
Harem brzmi dumnie,
lecz spójrzmy na koszty:
Z wieloma naraz świat nie jest tak prosty!
Gdy ma się ich kilka, czas w nerwach leci.
Jeden się rozładuje, drugi wciąż dzwoni,
Za dużo kłopotu, za mało spokoju!
Więc tak, monogamia to moja domena,
W moim systemie jedna jest scena.
Niech płacze BB w cyfrowym niebie.
Bo ze smartfonami zasada jest prosta:
Im większy harem, tym trudniej mu sprostać!
Serdecznie pozdrawiam. :)
Bardzo dziękuję!
Świetnie mnie rozumiesz! :)
Serdecznie pozdrawiam. :)