@piąteprzezdziesiąte... proza, zwykle nie wchodzę na to.. czas... ale tutaj zatrzymałam się,
z uwagi na temacik..:)
Fajnie to opisałaś. Nie widziałam, że 23 czerwca, to międzynarodowy Dzień Wdów.
Niech im, wszystkim... zdrówko służy... :)
Tobie także, tj. Autorce... :)