@wiedźma... stokrotne dziękuję za zrozumienie.. a sam stan... strata kogoś bliskiego...
jest mi bardzo dobrze znany.
@wiedźma Miłość jest pokarmem. Możemy się nią dzielić bez zazdrości i wstydu, między sobą i z Tym Który Jest MIŁOŚCIĄ.
Tyle istniejemy, ile w nas miłości i... gotowości na miłość, którą możemy brać i dawać sobie wzajemnie, jak modlitwę, każdego "zwyczajnego dnia", który jest cudem.
@violetta Czyli, parówki stracone. Tak myślałem.
@Waldemar_Talar_Talar Tak, jak napisałem pod Twoim wierszem, Ty mnie ośmieliłeś, nie było łatwo. Dziękuję.