@LessLove bardzo dziekuję za tak piękny i wrażliwy komentarz. Dziś pierwszy Dzień Ojca bez mojego Taty. Trzeba iść dalej, to jedyna droga i nie przestastawać kochać.
Pozdrawiam
@Poet Ka szczerze przyznaję, że była to długa i trudna droga. Dziekuję za odczytanie odzyskiwania siebie i nie materialnego bogactwa. To właśnie chciałam tu ukazać.
Usciski🪻🪻🪻
@Alicja_Wysocka Alu masz rację. To takze wiersz o tym, że po każdej stracie trzeba też odnaleźć w tym siebie.
Bardzo ciepło pozdrawiam i dziękuję 🪻🪻🪻