@wiedźma... tytuł dla 'zmyłki'.. ;) ciekawe wejście - trzy pierwsze wersy. bo chyba ciągle
szukamy samych siebie... Życie to nie bajka.. albo działa się wspólnie, albo każdy sobie...
ale kwitnienie.. tejże.. gdy peelka niewidzialna, bardzo wymowne.
Dałabym... ból dławi oddech... zamiast..
2 godziny temu, wiedźma napisał(a):Ból dławi się oddechem.
Puenta, dla mnie, bez ostatniego wersu. Pozdrawiam i życzę znalezienia tej kwitnącej.