@Waldemar_Talar_Talar Człowiek cieszy się dziełem swojego życia, jak mówi mądrość Pisma.
Mam podobne refleksje. Pamiętam nasze dni, na równi te piękne, te zwyczajne i te bolesne (ostatnie) i jestem wdzięczny za to, że byłem z Nią i dla Niej, jak Ona dla mnie.
Pod wpływem Twojego wiersza, postanowiłem wstawić teraz swój, bratni w tematyce "Opowiedz mi bajkę".
Pozdrawiam.