czy warto było cię kochać
być ciągle przy tobie
cieszyć się
czy warto było kochać
zwłaszcza gdy płakałaś
pomagać w potrzebie
tak moja droga warto było
do dziś pije tego nektar
osłodzony tobą
tak moja miła nie żałuje
chwil razem spędzonych
ozdobionych uśmiechem
o czym świadczy nasz dom
dziećmi upiększony efekt
naszej miłości
której ci co im nie wyszło
nie mówiąc o tym jednak
nam zazdroszczą