@Poet Ka Odebrałem osobiście, subiektywnie zawłaszczyłem i wykorzystałem :-) Twój subtelny wiersz. Lectoris licentia.
A o porozumieniu w związkach:
@Marek.zak1 @Alicja_Wysocka @MIROSŁAW C. Mam problem z przeżywaniem emocji, bo za mocno je odczuwam. Każdą zdradę, porzucenie, oddalenie a dziś wnuk się rodzi - zatem strach o dziecko i córkę. Dziś mam kombo. ;)
Ściskam Was ciepło, bb