-
Zarejestruj się. To bardzo proste!
Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.
-
Ostatnio dodane
-
Ostatnie komentarze
-
Przez Jacek_Suchowicz · Opublikowano
@Poet Ka czas zawsze idzie w swoim tempie choć czasem sprawia nam psikusa ludziom się zdaje że jest go więcej nagle ten nicpoń z kopyta ruszył kiedy "otworzysz oczy na stałe" zaraz dla ciebie istnieć przestanie żadne monety duże czy małe go nam nie wrócą - ja powiem amen :)) -
Przez Poet Ka · Opublikowano
@Tomasz.O @andrew @Posem @violetta @Jacek_Suchowicz @Leszek Piotr Laskowski @Benjamin Artur dziękuję WamZaloguj się, aby zobaczyć zawartość.
-
Przez Benjamin Artur · Opublikowano
Cisza. Nastała cisza. Nie kalkomania ciszy. Nie kalkomania uczuć. Cisza w zegarku. Jakby ucha nie przyłożyć. Cisza. Dusza na pasku prowadzona. Trochę jak kot się porusza. Cichutko, cichutko, na opuszkach. A potem przewraca wszystko. Tak głośno, że zmarli się budzą. Burza rozlewa się na wszystko. Grzmi i błyska, trafiając nawet w krzyż wzgórza Matyska. Nie kalkomania burzy. Nie kalkomania uczuć. Tak było głośno, że zmarli się budzą. Duszo rogata, co ciebie napadło, że taki zamęt, że taki lament mi podesłałaś? Kalkomania uczuć — nie dla mnie. Tylko prawdziwa miłość. Śmierć też będę musiał znaleźć swoją. -
Przez Grahamoza · Opublikowano
Dla frędzli …raz babcia rzekła do wnuczka po jajku powinna zostać jeno wydmuszka zrób dzióbek i przyłóż usta do dziurki nie wiesz jak? zapytaj córki! wnuczek w konsternie pąsem oblany żółtko ciurkiem spływa na glany babciu kochana ja nie wiem jak wszakże normalnie spoglądam na świat chcesz dawkę białka przyjąć z rana? ssij brudne jaja sobie sama… GRAHAMOZA -
Przez Jacek_Suchowicz · Opublikowano
Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.
"myślę więc błądzę" a skoro błądzisz pewnie nie myślisz myślenie jest logiką ścisłą i wnioski tworzą pewien porządek istniejesz przecież w świecie materii którą zmysłami możesz odczuwać jest też materia której nie widać a dzięki której możesz żyć tutaj i co to znaczy po tamtej stronie strona jest jedna stała dla wszystkich jest świat widzialny i niewidzialny te oba światy związane ściśle :)))
-
-
Najczęściej komentowane
-
Wiersze znanych
-
Najpopularniejsze utwory
-
Najpopularniejsze zbiory
-
Inne
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się