Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Historia edycji

Należy zauważyć, że wersje starsze niż 60 dni są czyszczone i nie będą tu wyświetlane
andrew

andrew

niech nie chodzi 

samotnie i goły  

będzie zawsze w cieple

najedzony wesoły 

 

śmiało patrzy na życie 

kasy ma ile trzeba 

zaprowadzi tam 

gdzie potrzeba 

 

urlop da o czasie 

podaruje fajne trasy

wakacje zaplanuje

z nami wystartuje 

 

2025/2026 andrew 

andrew

andrew

niech nie chodzi 

samotnie i goły  

będzie zawsze w cieple

najedzony wesoły 

 

śmiało patrzy na życie 

kasy ma ile trzeba 

zaprowadzi tam 

gdzie potrzeba 

 

urlop da o czasie 

podaruje fajne trasy

wakacje zaplanuje

z nami wystartuje 

 

2025/2026 andrew 

 

Pozdrawiam Wszystkich serdecznie 

Szczęśliwego Nowego Roku 



  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      Mokli wielcy. Ha, hycle i wilkom!
    • @iwonaroma Twój tekst to ciekawa, kontemplacyjna miniatura o naturze pamięci. Pamięć to narzędzie, które może nas wzbogacać doświadczeniem lub więzić w przeszłości. Fraza "czasem uczy a czasem przeszkadza" brzmi jak potoczna mądrość, niemal jak przysłowie. Pamięć "snująca się bez sensu" przypomina nocne myśli - niechciane, bezcelowe, ale nieuniknione. Lubię Twoje miniatury - dają do myślenia! :) 
    • @m1234 Brawo, fajne. Pozdrawiam. 
    • miłość to drzwi za nimi tak wiele kochanych chwil złamanych serc   to czas pięknych bukietów i słów gorącej krwi usmiechów  łez   to coś co nigdy nie wstydzi umie pieścić noc rozumie     miłość to świat w nim można się odnaleźć lub zagubić
    • @andrew Dziekuję za piękny komentarz!  Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku! @Marek.zak1 Bardzo dziękuję za ten komentarz. Jak piszę o miłości - myślę o moim małżonku. :)) Jak piszę o smutnych przeżyciach - to znaczy, że wspomnienia grasują, ale najczęściej z obserwacji , również obserwacji różnych zjawisk w relacjach międzyludzkich.  Dziękuję Markom i Jankowi za życzenia. Markowi G. życzę aby był jeszcze szczęśliwy w Polsce, Markowi Ż. - aby miał dużo radości życia i sprowadził Marka G. do Polski, Jankowi - aby zaznał stabilizacji z Moniką i doczekał się potomków - tak zdolnych jak on sam. Może będzie miał wyrzuty sumienia za wywołanie zamieszania na świecie, a przede wszystkim w UE?   Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku! @Robert Witold Gorzkowski   Bardzo dziękuję! Wzajemnie, z przyjemnością delektuję się Twoimi wersami.   Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku! @iwonaroma Bardzo dziękuję! Cieszę się z Twojej opinii.  Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku! @Radosław @Annie @Alixx22  Serdecznie dziękuję!  Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku!
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...