Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Historia edycji

Należy zauważyć, że wersje starsze niż 60 dni są czyszczone i nie będą tu wyświetlane
Łukasz Jasiński

Łukasz Jasiński

@Amber

 

Wobec mojej osoby: pozytywna, a wobec Marszu Niepodległości - niekoniecznie, powtarzam: Marsz Niepodległości i tak będzie - nawet jako nielegalne zgromadzenie, czołówka Marszu Niepodległości - to prawnicy z czarnej mafii - kościoła - Ordo Iuris i Opus Dei - watykańskie wtyczki, którzy instrumentalnie wykorzystują Święto Niepodległości do własnych celów politycznych i po to są pokorne owieczki - barany idące na świętą rzeź, potem padną oskarżenia, iż Rafał Trzaskowski złamał Konstytucję Trzeciej Rzeczypospolitej Polskiej - artykuł o wolności zgromadzeń, sami - też łamią Konstytucję Trzeciej Rzeczypospolitej Polskiej - artykuł o świeckości Państwa Polskiego, powtarzam: jestem pogańskim racjonalistą - libertynem i intelektualnym biseksualistą - uniwersalnym i przywódcą Tajnego Ruchu Oporu - mojej organizacji nie pozwolę zniszczyć, wmanewrować i wrzucić do jakiegoś worka politycznego, wydałem rozkaz moim ludziom - podczas Marszu Niepodległości - mają obowiązek czytać - "Przegląd Bezpieczeństwa Wewnętrznego" - naukowe czasopismo Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego - jest ono dostępne w internecie za darmo - polecam.

 

Łukasz Jasiński 

Łukasz Jasiński

Łukasz Jasiński

@Amber

 

Wobec mojej osoby: pozytywna, a wobec Marszu Niepodległości - niekoniecznie, powtarzam: Marsz Niepodległości i tak będzie - nawet jako nielegalne zgromadzenie, czołówka Marszu Niepodległości - to są prawnicy z czarnej mafii - kościoła - Ordo Iuris i Opus Dei - watykańskie wtyczki, którzy instrumentalnie wykorzystują Święto Niepodległości do własnych celów politycznych i po to są pokorne owieczki - barany idące na świętą rzeź, potem padną oskarżenia, iż Rafał Trzaskowski złamał Konstytucję Trzeciej Rzeczypospolitej Polskiej - artykuł o wolności zgromadzeń, sami - też łamią Konstytucję Trzeciej Rzeczypospolitej Polskiej - artykuł o świeckości Państwa Polskiego, kończąc: jestem pogańskim racjonalistą - libertynem i intelektualnym biseksualistą - libertynem i przywódcą Tajnego Ruchu Oporu - mojej organizacji nie pozwolę zniszczyć, wmanewrować i wrzucić do jakiegoś worka politycznego, wydałem rozkaz moim ludziom - podczas Marszu Niepodległości - mają obowiązek czytać - "Przegląd Bezpieczeństwa Wewnętrznego" - naukowe czasopismo Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego - jest ono dostępne w internecie za darmo - polecam.

 

Łukasz Jasiński 

Łukasz Jasiński

Łukasz Jasiński

@Amber

 

Wobec mojej osoby: pozytywna, a wobec Marszu Niepodległości - niekoniecznie, powtarzam: Marsz Niepodległości i tak będzie - nawet jako nielegalne zgromadzenie, czołówka Marszu Niepodległości - to są prawnicy z czarnej mafii - kościoła - Ordo Iuris i Opus Dei - watykańskie wtyczki, którzy instrumentalnie wykorzystują Święto Niepodległości do własnych celów politycznych i po to są pokorne owieczki - barany idące na świętą rzeź, potem padną oskarżenia, iż Rafał Trzaskowski złamał Konstytucję Trzeciej Rzeczypospolitej Polskiej - artykuł o wolności zgromadzeń, sami - też łamią Konstytucję Trzeciej Rzeczypospolitej Polskiej - artykuł o świeckości Państwa Polskiego, kończąc: jestem pogańskim racjonalistą - libertynem i intelektualnym biseksualistą - libertynem i przywódcą Tajnego Ruchu Oporu - mojej organizacji nie pozwolę zniszczyć, wmanewrować i wrzucić do jakiegoś worka politycznego, wydałem rozkaz moim ludziom - podczas Marszu Niepodległości - mają obowiązek czytać - 

Łukasz Jasiński

Łukasz Jasiński

@Amber

 

Wobec mojej osoby: pozytywna, a wobec Marszu Niepodległości - niekoniecznie, powtarzam: Marsz Niepodległości i tak będzie - nawet jako nielegalne zgromadzenie, czołówka Marszu Niepodległości - to są prawnicy z czarnej mafii - kościoła - 



×
×
  • Dodaj nową pozycję...