Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Historia edycji

Należy zauważyć, że wersje starsze niż 60 dni są czyszczone i nie będą tu wyświetlane
Łukasz Jasiński

Łukasz Jasiński

Z Dolnego Mokotowa, a na świat przyszedłem - Madalińskiego, resztę: opisałem w rodzinnym eseju -"Saga" - czytała już pani, tak, Warszawa to miasto pelna kontrastów, jest jednocześnie tradycyjna i nowoczesna, mało kto wie, iż na jednego mieszkańca przypadają trzy niewypały z Drugiej Wojny Światowej - trzeba będzie jakieś sto pięćdziesiąt lat, aby ostatni niewypał rozbroić, a skąd o tym wiem? Jestem byłym pracownikiem Archiwum Akt Nowych i miałem dostęp do różnych źródeł - faktów historycznych, dlatego też saperzy z Kazunia są w ciągłej gotowości, oczywiście: byłem w tej jednostce - mój brat tam odbył służbę wojskową, ludzie, którzy atakują Warszawę - to nie warszawiacy - życie w Warszawie jest dla ludzi bardzo odważnych - szaleńców, niedawno odkryto kolejny niewypał podczas remontu na Chmielnej, natomiast: mój ojciec pracował w Zarządzie Transportu Miejskiego i Zarządzie Dróg Miejskich - zabierał mnie do pracy jako dzieciaka.

 

Łukasz Jasiński 

Łukasz Jasiński

Łukasz Jasiński

Z Dolnego Mokotowa, a na świat przyszedłem - Madalińskiego, resztę: opisałem w rodzinnym eseju -"Saga" - czytała już pani, tak, Warszawa to miasto pelna kontrastów, jest jednocześnie tradycyjna i nowoczesna, mało kto wie, iż na jednego mieszkańca przypadają trzy niewypały z Drugiej Wojny Światowej - trzeba będzie jakieś sto pięćdziesiąt lat, aby ostatni niewypał rozbroić, a skąd o tym wiem? Jestem byłym pracownikiem Archiwum Akt Nowych i miałem dostęp do różnych źródeł - faktów historycznych, dlatego też saperzy z Kazunia są w ciągłej gotowości, oczywiście: byłem w tej jednostce - mój brat tam odbył służbę wojskową, ludzie, którzy atakują Warszawę - to nie warszawiacy - życie w Warszawie jest dla ludzi bardzo odważnych - szaleńców, niedawno odkryto kolejny niewypał podczas remontu na Chmielnej, natomiast: mój ojciec pracował w Zarządzie Transportu Miejskim i Zarządzie Dróg Miejskich - zabierał mnie do pracy jako dzieciaka.

 

Łukasz Jasiński 

Łukasz Jasiński

Łukasz Jasiński

Z Dolnego Mokotowa, a na świat przyszedłem - Madalińskiego, resztę: opisałem w rodzinnym eseju -"Saga" - czytała już pani, tak, Warszawa to miasto kontrastów, jest jednocześnie tradycyjna i nowoczesna, mało kto wie, iż na jednego mieszkańca przypadają trzy niewypały z Drugiej Wojny Światowej - trzeba będzie jakieś sto pięćdziesiąt lat, aby ostatni niewypał rozbroić, a skąd o tym wiem? Jestem byłym pracownikiem Archiwum Akt Nowych i miałem dostęp do różnych źródeł - faktów historycznych, dlatego też saperzy z Kazunia są w ciągłej gotowości, oczywiście: byłem w tej jednostce - mój brat tam odbył służbę wojskową, ludzie, którzy atakują Warszawę - to nie warszawiacy - życie w Warszawie jest dla ludzi bardzo odważnych - szaleńców, niedawno odkryto kolejny niewypał podczas remontu na Chmielnej, natomiast: mój ojciec pracował w Zarządzie Transportu Miejskim i Zarządzie Dróg Miejskich - zabierał mnie do pracy jako dzieciaka.

 

Łukasz Jasiński 

Łukasz Jasiński

Łukasz Jasiński

Z Dolnego Mokotowa, a na świat przyszedłem - Madalińskiego, resztę: opisałem w rodzinnym eseju -"Saga" - czytała już pani, tak, Warszawa to miasto kontrastów, jest jednocześnie tradycyjna i nowoczesna, mało kto wie, iż na jednego mieszkańca przypadają trzy niewypały z Drugiej Wojny Światowej - trzeba będzie jakieś sto pięćdziesiąt lat, aby ostatni niewypał rozbroić, a skąd o tym wiem? Jestem byłym pracownikiem Archiwum Akt Nowych i miałem dostęp do różnych źródeł - faktów historycznych, dlatego też saperzy z Kazunia są w ciągłej gotowości, oczywiście: byłem w tej jednostce - mój brat tam odbył służbę wojskową, ludzie, którzy atakują Warszawę - to nie warszawiacy - życie w Warszawie jest dla ludzi bardzo odważnych - szaleńców, niedawno odkryto kolejny niewypał podczas remontu Chmielnej, natomiast: mój ojciec pracował w Zarządzie Transportu Miejskim i Zarządzie Dróg Miejskich - zabierał mnie do pracy jako dzieciaka.

 

Łukasz Jasiński 

Łukasz Jasiński

Łukasz Jasiński

Z Dolnego Mokotowa, a na świat przyszedłem - Madalińskiego, resztę: opisałem w rodzinnym eseju -"Saga" - czytała już pani, tak, Warszawa to miasto kontrastów, jest jednocześnie tradycyjna i nowoczesna, mało kto wie, iż na jednego mieszkańca przypadają trzy niewypały z Drugiej Wojny Światowej - trzeba będzie jakieś sto pięćdziesiąt lat, aby ostatni niewypał rozbroić, a skąd o tym wiem? Jestem byłym pracownikiem Archiwum Akt Nowych i miałem dostęp do różnych źródeł - faktów historycznych, dlatego też saperzy z Kazunia są w ciągłej gotowości, oczywiście: byłem w tej jednostce - mój brat tam odbył służbę wojskową, ludzie, którzy atakują Warszawę - to nie warszawiacy - życie w Warszawie jest dla ludzi bardzo odważnych - szaleńców, niedawno odkryto niewypał podczas remontu Chmielnej, natomiast: mój ojciec pracował w Zarządzie Transportu Miejskim i Zarządzie Dróg Miejskich - zabierał mnie do pracy jako dzieciaka.

 

Łukasz Jasiński 

Łukasz Jasiński

Łukasz Jasiński

Z Dolnego Mokotowa, a na świat przyszedłem - Madalińskiego, resztę: opisałem w rodzinnym eseju -"Saga" - czytała już pani, tak, Warszawa to miasto kontrastów, jest jednocześnie tradycyjna i nowoczesna, mało kto wie, iż na jednego mieszkańca przypadają trzy niewypały z Drugiej Wojny Światowej - trzeba będzie jakieś sto pięćdziesiąt lat, aby ostatni niewypał rozbroić, a skąd o tym wiem? Jestem byłym pracownikiem Archiwum Akt Nowych i miałem dostęp do różnych źródeł - faktów historycznych, dlatego też saperzy z Kazunia są w ciągłej gotowości, oczywiście: byłem w tej jednostce - mój brat tam odbył służbę wojskową, ludzie, którzy atakują Warszawę - to nie warszawiacy - życie w Warszawie jest dla ludzi bardzo odważnych, wręcz: szaleńców, niedawno odkryto niewypał podczas remontu Chmielnej, natomiast: mój ojciec pracował w Zarządzie Transportu Miejskim i Zarządzie Dróg Miejskich - zabierał mnie do pracy jako dzieciaka.

 

Łukasz Jasiński 

Łukasz Jasiński

Łukasz Jasiński

Z Dolnego Mokotowa, a na świat przyszedłem - Madalińskiego, resztę: opisałem w rodzinnym eseju -"Saga" - czytała już pani, tak, Warszawa to miasto kontrastów, jest jednocześnie tradycyjna i nowoczesna, mało kto wie, iż na jednego mieszkańca przypadają trzy niewypały z Drugiej Wojny Światowej - trzeba będzie jakieś sto pięćdziesiąt lat, aby ostatni niewypał rozbroić, a skąd o tym wiem? Jestem byłym pracownikiem Archiwum Akt Nowych i miałem dostęp do różnych źródeł - faktów historycznych, dlatego też saperzy z Kazunia są w ciągłej gotowości, oczywiście: byłem w tej jednostce - mój brat tam odbył służbę wojskową, ludzie, którzy atakują Warszawę - to nie są warszawiacy - życie w Warszawie jest dla ludzi bardzo odważnych, wręcz: szaleńców, niedawno odkryto niewypał podczas remontu Chmielnej, natomiast: mój ojciec pracował w Zarządzie Transportu Miejskim i Zarządzie Dróg Miejskich - zabierał mnie do pracy jako dzieciaka.

 

Łukasz Jasiński 

Łukasz Jasiński

Łukasz Jasiński

Z Dolnego Mokotowa, a na świat przyszedłem - Madalińskiego, resztę: opisałem w rodzinnym eseju -"Saga" - czytała już pani, tak, Warszawa to miasto kontrastów, jest jednocześnie tradycyjna i nowoczesna, mało kto wie, iż na jednego mieszkańca przypadają trzy niewypały z Drugiej Wojny Światowej - trzeba będzie jakieś sto pięćdziesiąt lat, aby ostatni niewypał rozbroić, a skąd wiem? Jestem byłym pracownikiem Archiwum Akt Nowych i miałem dostęp do różnych źródeł - faktów historycznych, dlatego też saperzy z Kazunia są w ciągłej gotowości, oczywiście: byłem w tej jednostce - mój brat tam odbył służbę wojskową, ludzie, którzy atakują Warszawę - to nie są warszawiacy - życie w Warszawie jest dla ludzi bardzo odważnych, wręcz: szaleńców, niedawno odkryto niewypał podczas remontu Chmielnej, natomiast: mój ojciec pracował w Zarządzie Transportu Miejskim i Zarządzie Dróg Miejskich - zabierał mnie do pracy jako dzieciaka.

 

Łukasz Jasiński 

Łukasz Jasiński

Łukasz Jasiński

Z Dolnego Mokotowa, a na świat przyszedłem - Madalińskiego, resztę: opisałem w rodzinnym eseju -"Saga" - czytała już pani, tak, Warszawa to miasto kontrastów, jest jednocześnie tradycyjna i nowoczesna, mało kto wie, iż na jednego mieszkańca przypadają trzy niewypały z Drugiej Wojny Światowej - trzeba będzie jakieś sto pięćdziesiąt lat, aby ostatni niewypał rozbroić, a skąd wiem? Jestem byłym pracownikiem Archiwum Akt Nowych i miałem dostęp do różnych źródeł - faktów historycznych 



×
×
  • Dodaj nową pozycję...