Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

auto gram


Rekomendowane odpowiedzi

jakby spostrzec na Jezusa
wśród oczyma bez histerii
ujrzeć brata, potem upaść
przed podłością kokieterii

lecz potrzebą obłąkani
bez skupienia i odwagi
całe oko kładąc na nim
rozbić idzie swą uwagę

będę zwiewny wśród smażonek
musząc rozsiąść gniew po licach
zacznę płatać wbrew święconek
figlem drętwość kręgu przystań

Jezus zawsze miał lśnić wzorem;
chociaż gościa w szczerym tłoku
nie poznałem, więc nie wziąłem
wiodąc swoim bliźnich w mroku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnie komentarze

    • @Leszczym Dzięki. Lubię takie baśniowe klimaty.
    • @Moondog Aaaaaa. Teraz rozumiem. Jak taka jedna mała literka może przemienić cały sens wypowiedzi. Bardzo ładny przykład na to, jak ważna jest rzetelna korekta przed pastowaniem swoich tekstów.
    • Kocham życie Idź i pokochaj ten świat Idę tam, gdzie dusza zapragnie Podróżuje z miłością Jestem tutaj i zostanę i będę szerzył miłość Dni są inne, bo my jesteśmy inni Przejadę , przyjdę by być z wami Mój bagaż to worek pełen życzliwości i miłości Kocham życie, bo życie jest we mnie z biciem mojego serca Lekko miło i przyjemnie tańczę z życiem codziennie Chęć życia i miłości to poczucie własnej wartości Życie zmienia zwykłych ludzi                                                                                                            Lovej . 2024-10-01                    Inspiracje . Życie codzienne
    • Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      Brawo za poruszenie tematu!!! Dekalog przykazanie 5 - nie zabijaj. Albo jesteśmy chrześcijanami i nas obowiązuje albo - nie! Nie ma żadnych tłumaczeń że Kaczor taki a Pułtusk taki lub że małe i nie czuje. To wszystko bzdury Nic zabijania nie usprawiedliwia! przypomnę Ci tekst, który mi ocenzurowano : Pozdrawiam
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...