Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Zgłoś



  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnie komentarze

    • Byłeś obecny chociaż w oddali Dawałeś życiu sens Teraz jest pustka co serce pali I wspólny jest nasz grzech I strach przed wszystkim i strach bez Ciebie bo miałeś zawsze być Ale odszedłeś bez słów pocichu i jak tu dalej żyć Nie ma radości w kobiecych oczach co cudne były tak nie ma uśmiechu który rozjaśniał ponury szary świat....
    • Nie ma zbawienia W twoich oczach   (Jest tylko słodkie szaleństwo)   A piekło, niebo i raj To obce słowa   Więc kochaj grzech (I zabij Boga w sobie)   Przecież to takie proste (Niech ognie piekielne pochłoną wszystkich)   Nawet ciebie i mnie I zostaną wypowiedziane tylko trzy słowa: "Raju nie będzie''    
    • jak kometa zaplątałaś się warkoczem w moich oczach by w sekundę z tej orbity się ulotnić sen to był zapewne science fiction lub kosmiczny fortel
    • @Antoine W Dziękuję i pozdrawiam:) @poezja.tanczy Dziękuję  i pozdrawiam:)
    • Zatańczymy pośród zieleni  przy blasku księżyca będziemy tańczyć do rana.    Pogodna noc ukazuje, piękno nieba, jedną z gwiazd  wybierzemy dla siebie.    Wypowiemy życzenia gdy tylko pojawi się  spadająca gwiazda.   Wyciągnąć rękę aby dotknąć gwiazdy i jej zatrzymać.    Los zadecyduje czy gdy dzień się skończy  wspólna chwila trwać będzie.    Układać dziwne plany  naiwnie wierząc w ich spełnienie.   Sen nie potrwa długo  chcę spać dalej  rzeczywistość niech mnie ominie.    Rozgrzany dzień słońcem i ciężki oddech dusznym powietrzem.   Nie chcę przestać oddychać, ciężko chwytam powietrze, dla mieszaniny marzeń i snów  warto stracić oddech.   
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...