Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Historia edycji

Należy zauważyć, że wersje starsze niż 60 dni są czyszczone i nie będą tu wyświetlane
Łukasz Jasiński

Łukasz Jasiński

@MIROSŁAW C.

 

Wiem, akurat tam nie byłem, natomiast: byłem w Górach Świętokrzyskich na Łysej Górze, a na szlaku można znaleźć pozostałości po kulturze słowiańskiej, na przykład: charakterystyczne rzeźby, nie wspominając już o legendarnym Sabacie Wiedźm, owszem: to jest wyliczanka - nie chce mi się już pisać esejów, kilka lat temu napisałem - "Nowatorska metodologia badawcza" i nie będę robił kroku wstecz - to nic innego jak praktyka błędnego koła, jednak cały czas śledzę badania archeologów i są one bogate... 

 

Jeśli chodzi o Chrzest Polski w 966 roku - to jest to - tylko i wyłącznie data umowna, Mieczysław I Piast przyjął chrzest ze względów strategicznych - poślubił czeską księżniczkę - Dobrawę, jeszcze wcześniej: Cyryl i Metody byli na ziemi słowiańskiej - Wiślan i tam został wprowadzony obrządek słowiański, jak widać: wygrał obrządek rzymskokatolicki z biurokracji watykańskiej, moim zdaniem: Polska jest ostatnim krajem w Europie, która przyjęła chrzest - było to za króla Jana II Kazimierza we Lwowie - została wtedy ukoronowana matka filozofa uniwersalnej miłości - Jezusa Chrystusa, stąd: Królowa Polski (jedyny w swoim rodzaju przypadek na świecie), jeśli weźmiemy interpretację symboliczną, to: 966 i 666 - wystarczy pierwszą liczbę z Apokalipsy Świętego Jana odwrócić i wszystko jasne - w 966 roku Polska przyjęła chrzest z rąk Szatana.

 

Judaizm, chrześcijaństwo i islam to sekty monoteistyczne - jedna wielka rodzina, niech pan skojarzy fakty: kiwanie przed ścianą płaczu (judaizm), klękanie (chrześcijaństwo) i padanie plackiem (islam), dalej: jeśli pan dobrze się przyjrzy - na gwieździe Dawida są ukryte rogi, odwrócony krzyż i półksiężyc - tutaj rogi są widoczne...

 

Symbolem słowiańskich pogan jest Rozeta, Kołowrót i Swastyka (tak, tak i tak - Swastyka to symbol pogańskich Słowian, która została skradziona przez nazistowskich Niemców i skompromitowana) - nie ma tam żadnych rogów.

 

Łukasz Jasiński 

Łukasz Jasiński

Łukasz Jasiński

@MIROSŁAW C.

 

Wiem, akurat tam nie byłem, natomiast: byłem w Górach Świętokrzyskich na Łysej Górze, a na szlaku można znaleźć pozostałości po kulturze słowiańskiej, na przykład: charakterystyczne rzeźby, nie wspominając już o legendarnym Sabacie Wiedźm, owszem: to jest wyliczanka - nie chce mi się już pisać esejów, kilka lat temu napisałem - "Nowatorska metodologia badawcza" i nie będę robił kroku wstecz - to nic innego jak praktyka błędnego koła, jednak cały czas śledzę badania archeologów i są one bogate... 

 

Łukasz Jasiński 

Łukasz Jasiński

Łukasz Jasiński

@MIROSŁAW C.

 

Wiem, akurat tam nie byłem, natomiast: byłem w Górach Świętokrzyskich na Łysej Górze, a na szlaku można znaleźć pozostałości po kulturze słowiańskiej, na przykład: charakterystyczne rzeźby, nie wspominając już o legendarnym Sabacie Wiedźm, owszem: to jest wyliczanka - nie chce mi się już pisać esejów, kilka lat temu napisałem - "Nowatorska metodologia badawcza" i nie będę robił kroku wstecz - to nic innego jak praktyka błędnego koła, jednak cały czas śledzę badania archeologów.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...