Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Las


Rekomendowane odpowiedzi

 


 

jak jelonek z pięknymi ustami dotykasz czubków 
beztrosko kładziesz ręce na wilgotne ciało 
pod niebem domem szybujące jaskółki 
nie podnoś głowy i nie odskocz zostawiając mnie
chcę twarzy brązowych nadgarstków 
błyskotliwym śpiewem w zagłębieniu uszu 
przejść z tobą do niemożliwych drzew
 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@violetta bosssskie

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

 

…a co mi nie przypadło do gustu to te enigmatyczne, zawieszone w próżni „ czubki”- czego???? , oraz brązowe nadgarstki -nie wybrzmiewają pourlopową opalenizną, lecz ,Murzynkiem Bambo, dziś pewnie Afrykańczykiem Bambo - czy taki ( wielonarodowy ) jest podtekst;)) ?
 

…co do powyższego zarzutu infantylizmu zdrobnienia, powiem - nie. Nie jest infantylnie, jest urokliwie i sztuką jest tak pisać ( doceniam, choć gustuję w czym innym), niemniej - gratuluję fikuśnego erotyku

 

pozdrówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@violetta

Dla mnie las to miejsce, w którym czuję się najlepiej i najchętniej przebywam.

Od małego dziecka tak było przez co trochę zdziczałem w pewnym okresie życia, bo nikogo nie znałem, kto chciałby tak codziennie rekreacyjnie w nim bywać.

Raz nie miesiąc to owszem.

Ludzie lubią siedzieć w swoich domach. Chętnie zaproszą, a ja preferuję na zewnątrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@violetta Violettko, całe szczęście , że masz swój styl, choć przyznam, że nawet nie szukam stylu, a doznań w wierszach; tego „ poderwania duszy”, którego nie oferują mi ani wiersze językowo wystylizowane, ani ubrane w skorupę intelektualną (i powiem skorupę, bo tak niewiele bywa świeżości i odkrywczości w pewnych niezwykle dopracowanych produkcjach) …u Ciebie mam wrażenie tętniącego  „ chwycenia za pióro”, które zawsze czymś uroczym obrodzi

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

 

Dobrze; już nie lukrujmy, bo droga do sztuki to zadanie na wiele lat, więc nie ma się co upajać etapami; pozdrawiam miło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...