-
Postów
374 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
Treść opublikowana przez EsKalisia
-
Musimy jechać do Tunezji
EsKalisia odpowiedział(a) na EsKalisia utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Berenika97 dziekuje ślicznie:) Teraz jest dobry czas na " rzucanie się w akacjowa wolność" -
Ostatni gwóźdź do waszej trumny
EsKalisia odpowiedział(a) na Duch7millenium utwór w Fraszki i miniatury poetyckie
@Duch7millenium Raczej mi się to nie zdarza;) -
@hollow manMy poeci...Mamy wszyscy ten problem xd Tu musimy być sobą. Autentyczni. Egocentryczni. Zakochani we wszytkim oprócz drugiego człowieka
-
notatki z teorii braku
EsKalisia odpowiedział(a) na hollow man utwór w Warsztat - gdy utwór nie całkiem gotowy
@hollow manhmmm... może od razu powiedzmy że kobiety są gorsze ;) Nie postawiłam przecinka przed "że" jestem nieukiem ;) -
@hollow manhahah nie bądź fałszywie skromny (:
-
@hollow man Bardziej potoczyście. Barwnie. Subtelnie. Ujednolicone. Super zmiana
-
notatki z teorii braku
EsKalisia odpowiedział(a) na hollow man utwór w Warsztat - gdy utwór nie całkiem gotowy
Czytam komentarze i jeśli mogłabym jeszcze swój drobny, kobiecy ślad zostawić...."Umiejętność obserwowania bez oceniania jest najwyższą formą inteligencji" :D Nigdy bym się nie spodziewała, że to napiszę, ale... dążmy do perfekcji. Pozdrawiam:) -
Maszynowa ewolucja.
EsKalisia odpowiedział(a) na Leszek Piotr Laskowski utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
-
Musimy jechać do Tunezji
EsKalisia odpowiedział(a) na EsKalisia utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Benjamin ArturWeźmy bez i akacje! ;) Dziękuję:) -
Nie wiem czy remonty kończyć Dzieci płodzić Może lepiej to zostawmy Lećmy w niebo wystrzelimy miękko na poduszce Może powietrznej Może w maseczce Bynajmniej nie- covidowej Oby nie Będzie ten bezczas bez trosk i bez coachów, nie będę zaskakująca; bez poradników weźmy bez. Czas w akacji zgubmy Kocha, nie kocha lubi szanuje szczury truje
-
@hollow manno ale wiersze inne piszesz
-
@hollow manU Ciebie też jakoś inaczej? :)
-
@Poet KaMyśli nieuczesane Leca! Cel- nie ! :)
-
notatki z teorii braku
EsKalisia odpowiedział(a) na hollow man utwór w Warsztat - gdy utwór nie całkiem gotowy
@hollow man Mocne. Trochę terapeutyczne. Mleko i miód, z domieszką dźiegciu:) -
Subtelnie i rozczulająco
-
Ostatni gwóźdź do waszej trumny
EsKalisia odpowiedział(a) na Duch7millenium utwór w Fraszki i miniatury poetyckie
Bardzo mi się podoba takie odwrócenie -
A boscy są diaboliczni... Dzięki za ten wiersz! Przypomina o tym że "moneta" ma swój rewers.
-
Kiedy życie przestanie być biznesplanem, treningiem budżetowym, wyznaczaniem i zachowywaniem granic treningiem umiejętności ? Kiedy stanie się wzruszeniem, zachwytem, dzikim krzykiem lekkoduszności? Niepohamowaniem w szczęściu? Zdarzaniem się piękna...
-
@Berenika97 Dziękuję za docenienie:)
-
@Poet KaDziękuję pięknie:)
-
czy chcąc stworzyć własną melodię wertujesz wszystkie inne by nie zostać oskarżonym o plagiat? czy przechodząc przez pasy zaglądasz w niebo czy nie spadnie na ciebie statek kosmiczny lub chociażby dron czy przejeżdżając przez skrzyżowanie interesuje cię przestrzeń powietrzna loty, zakręty, przecinki jeśli tak jak ja chcesz wszystkiego to czy możesz mieć coś?
-
życiowy rollercoaster
EsKalisia odpowiedział(a) na EsKalisia utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Annna2Dziękuję za ten romantyczny obrazek <3 -
zbyt wrażliwa na nieczułe słówka spalona promieniem słońca przesiąknięta manną z nieba chodzę w deszczu, szukam dziury w całym opieram się na Tobie uginasz się pod ciężarem swoich spraw lecę w dół łapiesz mnie w locie niczym gentleman fundujesz mi życiowy rollercoaster ... Zaczynam rozgrzebywać te pojęcia wokół "teraz" przyszłość, przeszłość na razie to dźwigam teraz to niosę Dajesz mi związek z nawiązką.
-
moralny dylemat
EsKalisia odpowiedział(a) na EsKalisia utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Berenika97Ostatnio mi wychodzi. Kiedyś patrzyłam na formę, treść była płytka... Jak to ktoś kiedyś powiedział: "Pisać z serca, filtrowac przez umysł" :) W sumie te słowa usłyszałam niedawno, w mediach . Pozdrawiam serdecznie słuchaczy Opola ;) I Tobie dziękuję ślicznie za uznanie. W każdym Twoim komentarzu jest autentycznie odrobina Twojego wnętrza!!! -
moralny dylemat
EsKalisia odpowiedział(a) na EsKalisia utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Berenika97 poezją można wyrazić wszystko lub nic...Dziękuję za opinię :) Będę się starać żeby coś wyrażać. Jednak nie zawsze mi to wychodzi;)