Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Historia edycji

Należy zauważyć, że wersje starsze niż 60 dni są czyszczone i nie będą tu wyświetlane
Łukasz Jasiński

Łukasz Jasiński

@violetta

 

No i co z tego? Niech pani teraz posłucha: jestem w średnim wieku i samotnym kawalerem - wstałem o 6 00 rano, nomen omen: wróciłem do picia kawy - szybko tracę energię, zjadłem śniadanie, posprzątałem kuchnię, uprałem ręcznik w wannie, zjadłem obiad, wypełniłem książeczki rachunkowe i rozmawiam z panią, także: z panią Magdą (mam zasady: nie ruszam mężatek), słowem: jestem aktywny fizycznie i intelektualnie, jasne: na podwórku jak zwykle - chłopaki piją sobie piwa - mają na to czas, a ich baby zajmują się domen, natomiast: w moim wypadku - wszystko mam na głowie, dodam: znam jeszcze Krzysztofa Naimskiego, Miłosza Grabowskiego, Michała Krawczaka i wiele, wiele i wiele innych osób - może pani sama ich sprawdzić, niech pani wejdzie na YouTube i posłucha piosenek Bubel Band, niech pani jeszcze poczyta teksty Natalii Julii Nowak - po prostu znam ludzi z różnych środowisk politycznych i artystycznych.

 

Łukasz Jasiński 

Łukasz Jasiński

Łukasz Jasiński

@violetta

 

No i co z tego? Niech pani teraz posłucha: jestem w średnim wieku i samotnym kawalerem - wstałem o 6 00 rano, nomen omen: wróciłem do picia kawy - szybko tracę energię, zjadłem śniadanie, posprzątałem kuchnię, uprałem ręcznik w wannie, zjadłem obiad, wypełniłem książeczki rachunkowe i rozmawiam z panią, także: z panią Magdą (mam zasady: nie ruszam mężatek), słowem: jestem aktywny fizycznie i intelektualnie, jasne: na podwórku jak zwykle - chłopaki piją sobie piwa - mają na to czas, a ich baby zajmują się domen, natomiast: w moim wypadku - wszystko mam na głowie, dodam: znam jeszcze Krzysztofa Naimskiego, Miłosza Grabowskiego, Michała Krawczaka i wiele, wiele innych osób - może pani sama ich sprawdzić, niech pani wejdzie na YouTube i posłucha piosenek Bubel Band, niech pani jeszcze poczyta teksty Natalii Julii Nowak - po prostu znam ludzi z różnych środowisk politycznych i artystycznych.

 

Łukasz Jasiński 

Łukasz Jasiński

Łukasz Jasiński

@violetta

 

No i co z tego? Niech pani teraz posłucha: jestem w średnim wieku i samotnym kawalerem - wstałem o 6 00 rano, nomen omen: wróciłem do picia kawy - szybko tracę energię, zjadłem śniadanie, posprzątałem kuchnię, uprałem ręcznik w wannie, zjadłem obiad, wypełniłem książeczki rachunkowe i rozmawiam z panią, także: z panią Magdą (mam zasady: nie ruszam mężatek), słowem: jestem aktywny fizycznie i intelektualnie, jasne: na podwórku jak zwykle - chłopaki piją sobie piwa - mają na to czas, a ich baby zajmują się domen, natomiast: w moim wypadku - wszystko mam na głowie, znam jeszcze Krzysztofa Naimskiego, Miłosza Grabowskiego, Michała Krawczaka i wiele, wiele innych osób - może pani sama ich sprawdzić, niech pani wejdzie na YouTube i posłucha piosenek Bubel Band, niech pani jeszcze poczyta teksty Natalii Julii Nowak - po prostu znam ludzi z różnych środowisk politycznych i artystycznych.

 

Łukasz Jasiński 



×
×
  • Dodaj nową pozycję...