Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Historia edycji

Należy zauważyć, że wersje starsze niż 60 dni są czyszczone i nie będą tu wyświetlane
Łukasz Jasiński

Łukasz Jasiński

@Hiala

 

Dlatego właśnie z mieszkania zrobię barykadę - miejsce pasożytów jest w czarnej mafii - kościele i u Jurka Owsiaka, a nie u mnie - to jest ich życie - wybór, a nie mój...

 

Łukasz Jasiński 

 

@Łukasz Jasiński

 

Mam do przeżycia jeszcze pół wieku, a jesienią będę oglądał mecze Legii Warszawa w Lidze Konferencji Europy - życie to umiejętność planowania przyszłości i życie to nie chaos, tylko: porządek, owszem, też lubię korzystać z życia - mam jednak rozsądek, korzystanie z życia bez odpowiedzialności - to nic innego jak rujnowanie własnego życia, bo: życie jest piękne i długie, nie widzę żadnej różnicy pomiędzy pasożytami, samobójcami i niewolnikami.

 

Łukasz Jasiński 

Łukasz Jasiński

Łukasz Jasiński

@Hiala

 

Dlatego właśnie z mieszkania zrobię barykadę - miejsce pasożytów jest w czarnej mafii - kościele i u Jurka Owsiaka, a nie u mnie - to jest ich życie - wybór, a nie mój...

 

Łukasz Jasiński 

 

@Łukasz Jasiński

 

Mam do przeżycia jeszcze pół wieku, a jesienią będę oglądał mecze Legii Warszawa w Lidze Konferencji Europy - życie to umiejętność planowania i życie to nie chaos, tylko: porządek, owszem, też lubię korzystać z życia - mam jednak rozsądek, korzystanie z życia bez odpowiedzialności - to nic innego jak rujnowanie własnego życia, bo: życie jest piękne i długie, nie widzę żadnej różnicy pomiędzy pasożytami, samobójcami i niewolnikami.

 

Łukasz Jasiński 

Łukasz Jasiński

Łukasz Jasiński

@Hiala

 

Dlatego właśnie z mieszkania zrobię barykadę - miejsce pasożytów jest w czarnej mafii - kościele i u Jurka Owsiaka, a nie u mnie - to jest ich życie - wybór, a nie mój...

 

Łukasz Jasiński 

Łukasz Jasiński

Łukasz Jasiński

@Hiala

 

Dlatego właśnie z mieszkania zrobię barykadę - miejsce pasożytów jest w czarnej mafii - kościele i Jurka Owsiaka, a nie u mnie - to jest ich życie - wybór, a nie mój...

 

Łukasz Jasiński 



×
×
  • Dodaj nową pozycję...