Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Neutrinowe bajania


Rekomendowane odpowiedzi

nie kochać w taką noc 

to grzech

czy dzień czy wiek cię znam

to przecież rzecz obojętna

milion androidów

eksploruje Drogę Mleczną

galaktyka jest nasza !

jak berło króla Stasia...!

więc wplećmy kwiaty

we włosy

i ruszajmy do miasta dzieci kwiatów

cocacola jest boska

sto lat!

Cwana bestia...

na zdrowie!

zawołał filmowy shogun

do czterdziestolatka

a E. T. ciagle tylko phone home !

 

 

 

Edytowane przez Zawierucha7 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • chodzi za mną cień z każdym krokiem w przód z każdym krokiem w tył   kiedy jakaś myśl chce się ze mnie wydostać słyszę jego głos zbyt ona wyniosła   chodzi za mną cień z każdym krokiem w przód z każdym krokiem w tył   jego martwy krzyk budzi złą godzinę która w złe miejsce mnie poniosła   chodzi za mną cień z każdym krokiem w przód z każdym krokiem w tył   czasem widzę jego twarz ma w sobie coś budzącego strach taka jaskrawo prorocza
    • @Waldemar_Talar_Talar "Daremne żale, próżny trud, Bezsilne złorzeczenia! Przeżytych kształtów żaden cud Nie wróci do istnienia."  Adam Asnyk  
    • Wiosenne mąki, nie wiem co to za kwiaty, ale ładnie brzmią  Pozdrawiam Kredens 
    • Chciałby odważnym być komandosem Albo rycerzem – z męstwa i stali, Zbójów i łotrów powalić ciosem, Krew im wytoczyć – w kolorze malin.   Wielkich i świetnych dokonać czynów W imię Jezusa i Marii świętej, Do Palestyny z pielgrzymką przybyć, Maurów groźnych – wytrwale tępić.   Ale do straży miejskiej test oblał (Bieg z przeszkodami  – trudna do sprawa) Nie stanie zatem pierwszego września Z marsową miną – na straży prawa.   Więc się zaciągnął już do legionu (Imię Michała ma – Archanioła) I stać na warcie będzie gorliwie Niedzielnym rankiem – koło kościoła.   Przed pikietami kobiet obroni Księdza proboszcza oraz prałata, Czarne protesty pałką rozgoni, Gdy się pogrąży park miejski – w kwiatach.   Kupił już mundur w kolorze moro, Jutro do szewca pójdzie – po buty, Ale wam szepnę teraz na ucho: Z rycerza tylko ma – łeb zakuty...  
    • @Marek.zak1 mam Kubusia, którego otoczyłam podobną opieką, choć muszę powiedzieć, z ostatnio to niezła z niego skarbonka, z której jednak pieniędzy nie wyciągnę, ale wspólne spacery to i owszem, a Twoja psina ma mądre psie spojrzenie, które mówi - mam piękne psie życie  Kredens 
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...