Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Historia edycji

Należy zauważyć, że wersje starsze niż 60 dni są czyszczone i nie będą tu wyświetlane

@Leszczym

 

Wiem, prawo należy do nauk humanistycznych i w tej kwestii trzeba być bardzo ostrożnym, jeśli komornik sądowy Olga Rogalska-Karakula złamała prawo, to: machina systemowa poszła już w ruch i teraz to system mi przysyła dowody złamania prawa i mogę iść do Prokuratury i tutaj pan ma rację - w ten sposób cały system Temidy zostałby zrujnowany, polecą wtedy głowy, a za głowami rodziny i dzieci notabli, więc? Dalej brukowce, zniszczona opinia, brak zaufania i niemożliwość znalezienia pracy w Polsce... Trzeba było wcześniej myśleć... Jeśli chodzi o gry policyjne, to: nie brałem w nich udziału i nie dałem się wciągnąć, wolę wyższe progi - Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

 

Łukasz Jasiński 

@Leszczym

 

Wiem, prawo należy do nauk humanistycznych i w tej kwestii trzeba być bardzo ostrożnym, jeśli komornik sądowy Olga Rogalska-Karakula złamała prawo, to: machina systemowa poszła już w ruch i teraz to system mi przysyła dowody złamania prawa i mogę iść do Prokuratury i tu pan ma rację - w ten sposób cały system Temidy zostałby zrujnowany, polecą wtedy głowy, a za głowami rodziny i dzieci notabli, więc? Dalej brukowce, zniszczona opinia, brak zaufania i niemożliwość znalezienia pracy w Polsce... Trzeba było wcześniej myśleć... Jeśli chodzi o gry policyjne, to: nie brałem w nich udziału i nie dałem się wciągnąć, wolę wyższe progi - Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

 

Łukasz Jasiński 



×
×
  • Dodaj nową pozycję...