Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Plaster


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • Witam Was serdecznie Przesyłam Wam odrobinę miłości i uśmiechu Takie jest życie, widzicie   Przyniosę każdemu słońce i radość Wyrażam ci moją przyjaźń Nikt Ci tego w żaden sposób nie da Życie toczy się tu i teraz, a nie pewnego dnia czy innego miejsca Niech miłość, szczęście i zdrowie będą z Wami żyjemy razem i szanujemy się nawzajem Troszczymy się o każdego z nas Świat jest nasz, pomalowany kolorami naszego życia                                                                                   Lovej . 2024-08-20              Inspiracje . Nasze życie
    • @Łukasz Jasiński Ok-:)Pokój na Itace „ zatem-:)Pozdrawiam z Marai.. @Łukasz Jasiński Dobrze od rana się pośmiać-:)-:)
    • @Somalija   Nieprawda, gdyby nie tak zwana pandemia koronawirusa - nadal bym korzystał z legalnej Agencji Towarzyskiej na Alejach Jerozolimskich (wtedy płaciłem sto dziesięć polskich złotych za godzinę) - jak wiele firm - upadła, normalni ludzie potrzebują od czasu do czasu bliskości cielesnej, natomiast: brak realnego seksu prowadzi do patologii seksualnych - zboczeń, jak widać, pani Agnieszko, mamy pozytywną energię (mimo ostrzeżeń i blokad kont - nie zostaliśmy wyrzuceni z Polskiego Portalu Literackiego), może założymy Polską Partię Poetów (PPP) i zaczniemy zbierać podpisy pod rejestrację sądową wyżej wymienionej partii, potem: podpisy w celu umożliwienia startu w wyborach parlamentarnych?   Łukasz Jasiński 
    • @Bożena De-Tre   Proza będzie dla pani za trudna, bo: w zasadzie piszę dla mężczyzn, przykład: "Statek", "Silva Rerum" i "Z pamiętnika bezdomnego", a jednak: czytałem kiedyś książki dla kobiet, szczególnie Marii Rodziewiczównej - mama je kolekcjonowała, oglądałem również "Znachora", "Między ustami a brzegiem pucharu" i "Trędowatą".   Łukasz Jasiński 
    • @Łukasz Jasiński Konkretne i ciekawe są Twoje spostrzeżenia zauważyłam już na początku odwiedzin Portalu...lubisz swoje pióro i o to chodzi....odwiedzę Twoje eseje. Pozdrawiam serdecznie.
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...