Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Dysonans


Rekomendowane odpowiedzi

Kolego, jesteś jak sen z X faktor.
Wszyscy takie wcześniej miewaliśmy,
stoję w nim sama nago publicznie.

Niezrozumiałam całej tej kwestii
zgoła nieprzyjemne uczucie, ale
przecież kto by do tego się przyznał.

W tłumie przechodzisz tam i z powrotem,
rozumiem jesteś bardzo zajęty.
Spojrzenie mówi „to nic takiego

już na ten temat czytałem wiersze”
Może o tym już dawno pisałeś.
A u mnie powtórka jak w Déjà vu.

Stek wątpliwości to tylko moment,
czas przebudzenia ze snu X faktor.
Kto, by pomyślał być snem na jawie.

Edytowane przez Amber (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Amber zmienił(a) tytuł na Dysonans

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • z braku morza łyżka tranu na czerwonym niebie kilka chmur w poświacie sennego wieczoru świeżo domalowane mewy mijają się na skraju horyzontu poeci przeciskają się między wersami lipiec czy sierpień fale w kolorze trawy odrosną jeszcze raz zapach deszczu wybudzi zieleń w oknach mruczą koty iluzja samotnej plaży szarpie noc księżyc wędruje na wpół z gębą rozpiętą
    • Już coraz rzadziej marzę o szczęściu, Już coraz częściej myślę o .... odejściu, Dopadają me myśli ćmy zobojętnienia, W towarzystwie natrętnego uczucia niespełnienia. Pokonało mnie życie i pokonał mnie świat, Nie chcę walczyć wybaczcie, biała flaga na maszt. Tyle razy słyszałem "nie uwierzę już ci", Tyle prób przekonania, teraz nie mam już sił. Już mam dosyć tej walki już pociąga mnie mgła, Która wszystko rozmywa i nie trzeba już trwać. Czy ja będę, czy może nie odnajdę tam się, Ani trochę nie martwi dziś ta kwestia mnie. Jeśli nawet bez końca męki czekają mnie, Niech tak będzie i basta, trudno poddaję się. Skoro życiem nielekkim nie przekonałem Cię, Skoro wszystko na marne, .... poddaję się.  
    • Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      Witam - dziękuje za ciekawy komentarz i czytanie -                                                                                            Pzdr. Witam - ale taka mała chwila bez myśli nie zaszkodzi - dziękuje                za kolejne czytanie -                                                           Pzdr.                                       
    • Nie wyczuwam sarkazmu, widać nie czuły jakiś :) Odkrywanie może być sensem życia,ale jeśli interesuje nas dojście do celu, to trochę "skazania" tutaj mamy, jeśli do celu nie dojdziemy. Materia wiersza jest taka,że nie dojdziemy.  
    • Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      Witaj - cieszy mnie twój komentarz - dzięki -                                                                                    Pzdr. Witaj - cieszy mnie Jacku ten szacun - miło że czytasz -                                                                                                     Pzdr. @Rafael Marius - dziękuje - 
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...