Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki
Wesprzyj Polski Portal Literacki i wyłącz reklamy

Staniszkisowanie


befana_di_campi

Rekomendowane odpowiedzi

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Pani Profesor zwracała uwagę na ortografię! Chyba "bezproblemowo" pisze się razem, a także nie "referent" a referat?

@agfka Tak karminowe usta Pani Profesor były wręcz przysłowiowe. Niczym ta jej ustawiczna zmiana poglądów częstsza niż obracanie się blaszanego kurka na dachu ;-)

Serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A dlaczego pani na mnie krzyczy? Nie pisze pani źle: jest sens, wartość i puenta, poprawiłem tylko błąd ortograficzny (duża litera: "To") i błędy interpunkcyjne (niepotrzebny myślnik w przedostatnim wersie i brak kropki w ostatnim wersie), także: błąd stylistyczny ("historia i żadna fantazja", a można tak: "historia, żadna fantazja", "historia: żadna fantazja" i "historia - żadna fantazja", to takie maleńkie szczegóły, które zmieniają cały sens wypowiedzi podmiotu lirycznego), dobrze, więcej nie będę komentował pani tekstów - niech pani pisze jak uważa.

 

Z pozdrowieniem 

Łukasz Jasiński 

Edytowane przez Łukasz Jasiński (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Nie "krzyczę", tylko piszę świadomie, odpowiedzialna za każde własne słowo. Jeżeli myślnik: widać dla mnie potrzebny, podobnie duże litery.

Tekst powstał jako tzw. namurek, czyli "wiersz na mury" i kieruje się on sobie wiadomą logiką. Może Pan mnie komentować bądź nie, ważne że inni mnie czytają i... akceptują :)

Za dobre Pańskie chęci grzecznie dziękuję, z rad jednak nie skorzystam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...