Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki
Wesprzyj Polski Portal Literacki i wyłącz reklamy

Historia edycji

Należy zauważyć, że wersje starsze niż 60 dni są czyszczone i nie będą tu wyświetlane

@Andrzej P. Zajączkowski

 

A jeszcze nie dokończyłem tematu (wczoraj nie mogłem wejść na ten portal - trwała aktualizacja), tak więc: Grecy mają bardzo dużo genów południowych Słowian, nie warto polegać na badaniach genetycznych (jest to nauka nowa, potocznie mówiąc: noworodek i musi minąć trzysta lat jak oficjalnie zostanie uznana), najlepszą metodą jest obserwacja, porównanie cech osobowości i historiograficzne dowody, wymienię:

 

- umiłowanie wolności,

- bezpośredniość,

- waleczność,

- lubią pić i tańczyć,

- są ofiarami ludobójstwa,

 

natomiast: Rosjanie, Ukraińcy, Serbowie i Bułgarzy to de facto Chazarowie - jest to plemię koczownicze i jako jedyne na świecie przyjęło judaizm, mimo, iż używają języka słowiańskiego - rysy twarz i budowa ciała świadczą o pochodzeniu mongolskim (prezydent Rosji, nomen omen: według Leszka Millera - on już dawno nie żyje, jest to jego cień - kukła) i żydowskim typu wschodniego (prezydent Ukrainy jest żydem: rysy twarzy, niski wzrost i kaczy chód), kończąc: może pan sam sprawdzić na różnych mapach - większość wskazuje na istnienie Chazarii, acha, herbem Ukrainy jest chazarska tamga - trójząb, powinien być: Michał Archanioł.

 

Łukasz Jasiński 

@Andrzej P. Zajączkowski

 

A jeszcze nie dokończyłem tematu (wczoraj nie mogłem wejść na ten portal - trwała aktualizacja), tak więc: Grecy mają bardzo dużo genów południowych Słowian, nie warto polegać na badaniach genetycznych (jest to nauka nowa, potocznie mówiąc: noworodek i musi minąć trzysta lat jak oficjalnie zostanie uznana), najlepszą metodą jest obserwacja, porównanie cech osobowości i historiograficzne dowody, wymienię:

 

- umiłowanie wolności,

- bezpośredniość,

- waleczność,

- lubią pić i tańczyć,

- są ofiarami ludobójstwa,

 

natomiast: Rosjanie, Ukraińcy, Serbowie i Bułgarzy to de facto Chazarowie - jest to plemię koczownicze i jako jedyne na świecie przyjęło judaizm, mimo, iż używają języka słowiańskiego - rysy twarz i budowa ciała świadczą o pochodzeniu mongolskim (prezydent Rosji, nomen omen: według Leszka Millera - on już dawno nie żyje, jest to jego cień - kukła) i żydowskim typu wschodniego (prezydent Ukrainy jest żydem: rysy twarzy, niski wzrost i kaczy chód), kończąc: może pan sam sprawdzić na różnych mapach - większość wskazuje na istnienie Chazarii, acha, herbem Ukrainy jest chazarski tr



×
×
  • Dodaj nową pozycję...